Matura 2018 - termin poprawkowy. Kiedy są poprawki matur?

i

Autor: Fot. MARIUSZ KAPALA / GazetA LUBUSKA/East News Matura

Matura 2018 - termin poprawkowy. Kiedy są poprawki matur?

2018-07-03 11:08

Matura 2018: termin poprawkowy - kiedy jest? Sprawdź, kiedy w tym roku wypadają terminy egzaminów poprawkowych.

Matura 2018: termin poprawkowy egzaminu na wszelki wypadek też warto znać! Kiedy są poprawki tegorocznych matur? Co prawda od rozpoczęcia matur na wyniki trzeba jeszcze trochę poczekać, ale dobrze być na wszelki wypadek przygotowanym, nawet jeśli zakładasz, że sama matura poszła ci dobrze. Kiedy są terminy poprawek z matury 2018 i jak dokładnie wyglądają zasady ich zdawania?

Matura 2018: poprawka. Kiedy są terminy poprawkowe matur?

Egzaminy maturalne w 2018 rozpoczęły się 4 maja, standardowo językiem polskim, a dla niektórych maturzystów zakończą się dopiero 23 maja. Wyniki matur CKE poda natomiast 3 lipca. Jeśli jednak obawiacie się, że noga mogła się wam powinąć, pamiętajcie, że jest jeszcze termin poprawkowy.

Matura 2018 - wyniki online. Kiedy i gdzie będą dostępne?

Autor: brak danych

  Matura 2018 - wyniki. Kiedy będą dostępne? Gdzie sprawdzić wyniki matury 2018? Z myślą o wszystkich tegorocznych maturzystach informacje podrzucamy na ESKA.pl! Absolwenci szkół średnich na wyniki matury z części pisemnej muszą czekać prawie miesiąc. Inaczej sytuacj

Na stronie CKE podało oficjalny harmonogram terminów poprawkowych egzaminów maturalnych. Są jednak pewna obostrzenia dotyczące tego, kto może podejść do poprawki. Jak czytamy, egzamin poprawkowy: jest dla zdających (absolwentów wszystkich typów szkół), którzy przystąpili do egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych i nie zdali egzaminu tylko z jednego przedmiotu w części ustnej albo w części pisemnej.

1. Część pisemna – 21 sierpnia 2018 r. (wtorek), godz. 9:00
2. Część ustna (język polski, języki mniejszości narodowych, języki obce nowożytne – prezentacja i wypowiedź – formuła od 2015) – 21–22 sierpnia 2018 r.

Trzymamy kciuki, żebyście jednak nie musieli korzystać z terminów poprawkowych!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE