Matura 2018 - BIOLOGIA. Arkusze, zadania, odpowiedzi

i

Autor: Fot. East News / Adam STASKIEWICZ Matura

Matura 2018 - BIOLOGIA. Arkusze, zadania, odpowiedzi

2018-05-10 13:56

10 maja to dzień kiedy maturzyści zmierzyli się z egzaminem z biologii. Chociaż jest ona przedmiotem dodatkowym, na jej zdawanie zdecydowało się wielu licealistów. Zobaczcie jakie były zadania i co o nich sądzą maturzyści! 

Pisemne matury z przedmiotów obowiązkowych już za nami. Przyszła pora zmierzyć się z tymi dodatkowymi. By dostać się na wymarzone studia potrzeba czasem więcej niż tylko podstawy. 10 maja ruszyła matura z biologii. W ławkach zasiedli przyszli lekarze, ratownicy i weterynarze. Z czym przyszło im się zmierzyć w tym roku? Specjalnie dla was prześledziliśmy reakcje maturzystów. 

Matura 2018 - wyniki online. Kiedy i gdzie będą dostępne?

Autor: brak danych

  Matura 2018 - wyniki. Kiedy będą dostępne? Gdzie sprawdzić wyniki matury 2018? Z myślą o wszystkich tegorocznych maturzystach informacje podrzucamy na ESKA.pl! Absolwenci szkół średnich na wyniki matury z części pisemnej muszą czekać prawie miesiąc. Inaczej sytuacj

Matura 2018 biologia - zadania, odpowiedzi

Matura z biologii w 2018 roku jest jednym z najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych. Do egzaminu przystąpiło 49 923 osób! Jak co roku maturzyści musieli zmierzyć się z zadaniami zamkniętymi i otwartymi o różnym poziomie trudności. Do wyboru mieli poziom rozszerzony lub podstawowy. Pierwszy z nich trwał 120 minut i składa się z 30 pytań. Niestety, poprawne odpowiedzi na pytania Centralna Komisja Egzaminacyjna, umieści dopiero po wynikach matur. 

Matura 2018 biologia - Arkusze, wyniki

Arkusze znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Kiedy wyniki matury 2018? O tym jak wam poszło dowiecie się 3 lipca. Niezbędne informacje znajdziecie na stronie CKE już o północy.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE