Matura 2017 angielski - ARKUSZE, ZADANIA, ODPOWIEDZI

2017-05-08 12:42
Matura 2017 angielski - ARKUSZE, ZADANIA, ODPOWIEDZI
Autor: fot. cke.pl arkusz maturalny z 2016 Matura 2017 z angielskiego

Matura 2017 z angielskiego zdaniem wielu uczniów to najłatwiejsza część, podczas wszystkich dni egzaminu. Jakie zadania pojawiły się na maturze 8.05.2017? Przekonajcie się na ESKA.pl

Matura 2017 z angielskiego na poziomie podstawowym nie budzi respektu wśród uczniów. Wiele osób twierdzi, że to najłatwiejsza część podczas całego maturalnego maratonu i wstyd jest jej nie zdać. Jakie zadania na maturze z angielskiego? Arkusze i odpowiedzi matury 2017 z angielskiego podrzucimy Wam na ESKA.pl, gdy tylko pojawią się na stronach CKE.pl.

Matura 2017 angielski - arkusze

Arkusze matury 2017 z angielskiego w pierwszej kolejności pojawią się na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Następnie możecie ich szukać na innych stronach internetowych. Często też na Facebooku pojawiają się podejrzane linki z rzekomymi arkuszami. Nie dajcie się nabrać, bo kliknięcie na podejrzany odnośnik może uszkodzić Wasz komputer. 

Matura 2017: najlepsze memy i gify

Autor: brak danych

Matura 2017: najlepsze memy i gify. Matura to bez wątpienia jeden z najważniejszych momentów w życiu prawie 300 tysięcy abiturientów zdających obecnie egzaminy.

Matura 2017 angielski - zadania, odpowiedzi

Jakie zadania na maturze z angielskiego 2017? Zdający twierdzą, że tak prostego egzaminu się nie spodziewali.Jedno z zadań polegało na napisaniu notki na blogu o spotkaniu z aktorem. Konkretne pytania podamy już wkrótce, a na razie sprawdźcie, co o angielskim na maturze twierdzą uczniowie:

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze