Mata nie ma Instagrama! Nie został jednak zhakowany jak Wyszkoni czy Gromee

2022-01-10 13:59
Mata
Autor: Kacper Kolenda/REPORTER

W ostatnim czasie głośno było o zhakowaniu kont w mediach społecznościowych Ani Wyszkoni, Kayah czy też Gromee'ego. Teraz zniknął Instagram Maty. Czy raper podobnie do starszych od niego reprezentantów polskiej sceny muzycznej padł ofiarą poważnego przestępstwa? Nic bardziej mylnego! Powód może nawet zwiastować nowe projekty artysty.

Mata nie potrzebował wiele czasu, by stać się idolem pokolenia i jednym z najważniejszych graczy na polskiej scenie muzycznej. Za sprawą dosadnego i mocno kontrowersyjnego singla Patointeligencja o młodym raperze dowiedział się właściwie każdy. Za sukcesem kawałka poszły kolejne. Mata zagrał największy koncert w historii polskiego rapu, a każdy z jego kolejnych numerów wygenerował miliony odsłon na YouTubie oraz w serwisach cyfrowych. Tak wielkie zainteresowanie muzyką Michała Matczaka przełożyło się na liczbę obserwujących jego profil na Instagramie. Tym większe było zdziwienie fanów, gdy okazało się, że konto rapera zniknęło. W ostatnim czasie ofiarami cyberprzestępców padli między innymi Anna Wyszkoni, Kayah, Gromee oraz Alicja Majewska. Zniknięcie Maty z serwisu nie ma jednak nic wspólnego z problemami wspomnianych artystów. To sprytnie zaplanowana akcja promocyjna. Mata ma bowiem Instagrama, ale pod nową nazwą.

Sonda
Lubisz muzykę Maty?

Mata zniknął z Instagrama!

Michał Matczak to już nie Mata, a Skute Bobo? Wszystko na to wskazuje! Zanim artysta zdecydował się na zamknięcie profilu Maty, zachęcił do obserwowania konta, na którym działa jako swoje alter ego. Wystarczyło zaledwie kilkanaście godzin, by liczba obserwujących konto przekroczyła 100 tysięcy. Na profilu są póki co tylko trzy zdjęcia, w tym jedno z Popkiem. Nowy projekt Michała Matczaka na horyzoncie? 

Maryla Rodowicz wyznała miłość Macie!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze