Ania Wyszkoni

i

Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER

Ania Wyszkoni ofiarą poważnego przestępstwa. Piosenkarka została okradziona!

2021-10-24 22:15

Wszyscy fani z pewnością zauważyli, że Ania Wyszkoni nie jest w ostatnim czasie aktywna w mediach społecznościowych. Wszystko przez to, że piosenkarka padła ofiarą poważnego przestępstwa. Hakerzy ukradli jej profile na Facebooku i Instagramie. Gwiazda znalazła jednak sposób na komunikację z wielbicielami.

Ania Wyszkoni zniknęła z mediów społecznościowych! Nie ma to jednak związku z premierą jej kolejnej płyty, a z poważnym przestępstwem, jakiego dopuścili się niezidentyfikowani hakerzy. Wokalistka, która w sierpniu tego roku zaprezentowała swój nowy singiel Skrable, ma przed sobą pracowity czas. Już niebawem, bo 29 października, na rynku ukaże się jej pierwsza w karierze kompilacja największych hitów. Krążek Nieznośna lekkość hitu ma być wydawnictwem dwupłytowym, na którym obok najpopularniejszych singli Ani Wyszkoni znajdą się także mniej znane, ale ważne dla niej kompozycje, jak również tak zwane rarytasy. W ten sposób piosenkarka chce podsumować 25 lat pełnej sukcesów kariery scenicznej. Niestety, wokalistka ma obecnie mocno ograniczone możliwości promocyjne. Wszystko przez to, że jej konta na Facebooku i Instagramie zostały skradzione. Ania znalazła jednak sposoby na to, by podzielić się z fanami swoimi planami zawodowymi.

QUIZ. Ania Wyszkoni - co o niej wiesz?

Pytanie 1 z 10
Ania Wyszkoni rozpoczęła swą karierę występując w zespole:

Ania Wyszkoni okradziona

Konta piosenkarki w mediach społecznościowych są nieaktywne od kilku tygodni. Profil Ani na Instagramie wprawdzie nie zniknął, ale usunięte zostały wszystkie zdjęcia z ostatnich lat. O kradzieży piosenkarka poinformowała za pośrednictwem Tik Toka i oficjalnej strony internetowej. Ania Wyszkoni podkreśliła, że próbuje odzyskać kontrolę nad swoimi profilami, które są stale używane przez kogoś innego i zaapelowała, by nie reagować na żadne wiadomości wysyłane rzekomo przez nią.

Ania Wyszkoni we Włoszech śpiewa piosenkę Skrable! [TYLKO U NAS]