Martyna Zygadło - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? Na scenie dała z siebie wszystko!

2020-10-17 22:27 Ewelina Kulasza
Martyna Zygadło
Autor: Jan Bogacz / TVP Martyna Zygadło

Kim jest Martyna Zygadło? To nowa uczestniczka jedenastej edycji The Voice of Poland, która podczas przesłuchań w ciemno wyszła na scenę i dała z siebie wszystko. Szczegółowe informacje o utalentowanej wokalistce, przeczytacie na ESKA.pl!

Martyna Zygadło - kim jest uczestniczka The Voice of Poland 11? Takich informacji szuka z pewnością wielu internautów i widzów. To ona pojawił się w najnowszej, jedenastej edycji show i podczas przesłuchań w ciemno zaśpiewała kawałek z repertuaru Jazmine Sullivan - Bust Your Windows. Jej głos oczarował Urszulę Dudziak, która jako jedyna odwróciła swój fotel w stronę uczestniczki. Oznacza to, że Martyna automatycznie została przydzielona do drużyny debiutującej trenerki. Co jeszcze musicie wiedzieć o nowej uczestniczce 11. edycji The Voice of Poland?

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Martyna Zygadło - kim jest?

Martyna Zygadło to kolejna uczestniczka The Voice of Poland, która znalazła się w drużynie Urszuli Dudziak. Wokalistka wystąpiła podczas Przesłuchań w ciemno i zaprezentowała światu swoje wykonanie Bust Your Windows. Martyna mieszka w Woźnikach pod Częstochową i ma 17 lat. Jako dziecko marzyła o nauce akrobatyki, jednak czysty przypadek chciał, aby trafiła na zajęcia wokalne. Babcia od małego śpiewała z Martyną w domu i tak zaczęła się przygoda Martyny z muzyką, podczas której odkryła swój talent wokalny. 

Magda Żygadło w bitwach pokonała Marcelinę Lech. Uczestniczki wykonały piosenkę Respect, Arethy Franklin. 

Martyna Zygadło - wiek

Uczestniczka 11. edycji The Voice of Poland ma 17 lat.

Najnowsze