The Voice of Poland - o którym trenerze mowa? QUIZ

2020-09-23 11:35 Ewelina Kulasza
The Voice of Poland
Autor: materiały prasowe

Program The Voice of Poland powrócił na ekrany telewizorów i zachwycił widzów. Nic dziwnego, to wszystko dzięki wspaniałym talentom, a także trenerom, którzy po prostu wymiatają na fotelach. Jesteś fanem programu i jurorów? Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, czy wiesz o którym trenerze The Voice of Poland mowa!

The Voice of Poland powrócił na ekrany telewizorów i oczarował wszystkich! Nic dziwnego, to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych programów o charakterze muzycznym, ale też rozrywkowym. To wszystko dzięki przesłuchaniom w ciemno, uzdolnionym uczestnikom, a także trenerom. Michał Szpak, Edyta Górniak, Tomson i Baron, a także debiutująca w The Voice of Poland Urszula Dudziak dają czadu na swoich czerwonych fotelach. Zabawne komentarze, koleżeńskie sprzeczki, a także wiele innych atrakcji płyną prosto z ich strony, a widzowie są zachwyceni! Emocji dodaje również nowa zasada, która pojawiła się w 11. edycji programu. Mowa o blokadzie trenera, która nie tylko wywołuje spore zamieszanie, ale również tworzą się przez to zabawne sytuacje. 

Uwielbiacie trenerów The Voice of Poland? Jeśli tak to rozwiążcie nasz quiz poniżej. Czy wiesz o którym trenerze mowa? Niektóre pytania, to prawdziwa zagadka i nie znajdzie w nich tylko trenerów z najnowszej edycji. Powodzenia! 

The Voice of Poland: Blokada nową zasadą w show

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze