Mariusz Pudzianowski

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Mariusz Pudzianowski kiedyś wyglądał zupełnie inaczej. To naprawdę jego bicepsy?!

2023-06-03 15:22

Polski strongman nadal jawi się jako jeden z najsilniejszych ludzi na świecie. Jego osiągnięcia są imponujące, a sylwetka nieustannie robi ogromne wrażenie. Nic w tym dziwnego, Mariusz Pudzianowski pięciokrotnie został mistrzem świata oraz przez lata zapracował sobie na wymowną ksywkę Dominator. Zawodnik postanowił podzielić się ze swoimi obserwatorami archiwalna fotografią, która wprawiła wszystkich w osłupienie.

Mariusz Pudzianowski pokazał zdjęcie sprzed lat. Archiwalne zdjęcie wzbudziło wśród fanów wiele emocji. Część z nich nie może uwierzyć w to, jak kiedyś wyglądał jego biceps. Utytułowany strongman od lat jest jedną z największych sportowych ikon w naszym kraju. Jego sylwetka robi ogromne wrażenie zarówno na fanach jak i sportowcach, którzy stają z nim do pojedynku. Pomimo tego, że po przerzuceniu się na walki w formule MMA Pudzianowski schudł, a jego sylwetka mocno się zmieniła, to wciąż dysponuje on potężnie umięśnionym ciałem. Strongman postanowił podzielić się zdjęciem, które pokazuje, jak wyglądał ponad 20 lat wstecz. Poznajecie?

Mama Roksany Węgiel oczarowała fanów. Myśleli, że to jej siostra!

Czy radiowcy ESKA potrafią śpiewać? | Dokończ Piosenkę 11

Mariusz Pudzianowski - jak kiedyś wyglądał?

Pudzianowski kiedyś był jednym z najsilniejszych ludzi na świecie. Jego osiągnięcia są imponujące, a sylwetka robi niesamowite wrażenie. Choć pierwszy raz o strongmanie zrobiło się głośno w 2002 roku, kiedy triumfował na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata Strongman, to Pudzian swoją karierę rozpoczął kilka lat wcześniej. Jako 22-latek, w 1999 roku, zadebiutował w zawodach Strongman podczas konkursu w Płocku. Jednak po wielu zwycięstwach i latach ciężkiej pracy przyznał, że dominacja w świecie siłaczy odrobinę go znużyła. Uieczką od monotonii okazało się MMA. Strongman związał się z federacją KSW, a jego sylwetka nieco się zmieniła. Teraz, przy okazji wspomnień z przeszłości postanowił podzielić się z fanami fotografią wykonaną w czasach, w których jego mięśnie były naprawdę imponujące!

Katarzyna Dowbor wraca na budowę! Rozpoczęła współpracę z kolegą z planu

Nadesłane ze starych czasów -Ciechanów hymmm ale kiedy nie pamietam. Chyba ponad 20 lat wstecz będzie.

Fani są pod ogromnym wrażeniem jego bicepsów i tego, w jakiej kiedyś był formie. Choć o strongmanie nadal mówi się jako o jednym z najsilniejszych ludzi na świecie, to zdjęcie sprzed lat pokazuje, że kiedyś wyglądał jeszcze lepiej. Uwierzylibyście w to?

Twoja łapa jest większa niż ta pani ze zdjęcia

Z 55cm w łapie było