Katarzyna Dowbor

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Katarzyna Dowbor wraca na budowę! Rozpoczęła współpracę z kolegą z planu

2023-06-02 9:50

Była prowadząca Nasz Nowy Dom nie zamierza rozstawać się z wiertarką i narzędziami. Choć nie ukrywa tego, że pożegnała się z byłym pracodawcą w dość chłodnych stosunkach, co wielu mogłoby niesamowicie przytłoczyć, to Katarzyna Dowbor nie zwalnia tempa i bierze się za kolejne remonty!

Katarzyna Dowbor nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Była prowadząca Nasz Nowy Dom poinformowała, że wraca na budowę i wkrótce znów zajmie się remontem. W tym celu skontaktowała się z kolegą z planu - Arturem Witkowskim, z którym rozpocznie kolejną współpracę. Budowlaniec również jakiś czas temu rozstał się z programem, jednak nie zmienia to faktu, że ogromna sympatia oraz lata znajomości wzięły górę. Tym razem fachowiec również stanął na wysokości zadania i pomógł Katarzynie Dowbor na placu budowy. Dziennikarka ma poważne plany i zamierza w odpowiedni sposób spożytkować swój wolny czas.

Parodia Blanki podbija sieć! Bejba rozśmiesza fanów do łez

Mata śpiewa disco polo? | Dokończ Piosenkę #1

Katarzyna Dowbor - remont

Dziennikarka nie zamierza zwalniać tempa. Ze względu na zakończenie współpracy przy tworzeniu popularnego programu może liczyć teraz na więcej czasu i zamierza go wykorzystać w odpowiedni sposób. W wywiadzie dla Super Expressu nie tylko zdradziła kulisy pożegnania ze stacją i ukochanym programem, ale także przyznała, że nie zamierza rezygnować z remontów. Mama dziennikarki jakiś czas temu miała wypadek, przez co Katarzyna Dowbor zdecydowała o tym, by przygotować jej pokój w swoim domu.

Niedawno moja mama się przewróciła, nie mogła już mieszkać sama. Musiałam zdecydować o tym, żeby mamie zrobić pokój, a że miałam dwie tylko sypialnie, trzeba było z dużego pokoju mojej córki zrobić dwa. Cudownie się zachował Artur, już niepracujący w programie budowlaniec. Zadzwoniłam i powiedziałam: Mam problem, muszę mamę zabrać do siebie, potrzebuję zrobić w 5 dni pokój dla mamy. Powiedział Masz to załatwione i zrobił. Coś niesamowitego. Pokój jest piękny, a jego ściana jest wykonana z desek

Podkreśliła jednak, że to nie wszystko i nie poprzestanie na remoncie jednego pomieszczenia. Dodała, że zamierza również odnowić resztę domu.

Zmiany w Twoja Twarz Brzmi Znajomo! Tego nikt się nie spodziewał

Teraz marzę o tym, by jeszcze trochę tego remontu zrobić w pozostałej części domu, m.in. chcę wycyklinować podłogi. Stwierdziłam, że tak kocham remonty, że teraz wreszcie wyremontuje swój dom.

Dziennikarka dodała, że obecnie, oprócz remontu, skupia się także na swoich zwierzakach oraz odpoczynku.