Mariusz Kalaga - wiek, żona, dzieci, pochodzenie, Wakacyjna Trasa Dwójki, Instagram

2022-08-12 14:54
Mariusz Kalaga
Autor: AKPA

Kim jest Mariusz Kalaga i co o nim wiemy? Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacje o Mariuszu Kaladze w jednym miejscu. Co trzeba wiedzieć o artyście? Szczegóły, które najbardziej interesują polskich internautów znajdziecie w naszym artykule!

Mariusz Kalaga - wiek, żona, dzieci, Instagram, YouTube, pochodzenie. Te pytania najbardziej interesują fanów i internautów. Kto to jest Mariusz Kalaga? Artysta został zaproszony na koncert Wakacyjna Trasa Dwójki. Wszystko dlatego, że Mariusz Kalaga idealnie wpasowuje się w główny motyw wydarzenia. Mariusz Kalaga, to polski wokalista muzyki pop i country. Gra przeboje i standardy muzyki tanecznej i rozrywkowej, ale również szlagierowe kompozycje. Oprócz koncertów, czym zajmuje się Mariusz Kalaga? To również organizator oraz producent imprez i programów muzycznych m.in. Chlebem i solą raz na ludowo, Z muzyką bliżej Europy, Karnawałowy Koktajl Muzyczny. Przez 19 lat był organizatorem Międzynarodowego Pikniku Country w Dąbrowie Górniczej. Przeważnie występuje jako solista, ale czasami można go też zobaczyć na scenie z zespołem.

Monika Brodka - wiek, partner, dzieci, Instagram

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Mariusz Kalaga - wiek

Ile lat ma Mariusz Kalaga? Muzyk urodził się 19 grudnia 1959 roku. Obecnie ma 63 lata. Jednak, jak sam przyznaje, ciągle czuje się jak nastolatek!

Mariusz Kalaga - pochodzenie

Skąd pochodzi Mariusz Kalaga? Śląsk, to szczególne miejsce na mapie dla Kalagi. To właśnie tam się urodził. Jego miasto rodzinne to Dąbrowa Górnicza, położona kilka kilometrów od Katowic.

Mariusz Kalaga - żona

Żona Mariusza Kalagi, to wyjątkowa kobieta. Jeździ razem z nim na koncerty, jest jego menagerką, zajmuje się również stroną akustyczną i kierowaniem samochodu w przypadku zmęczenia męża.

Mariusz Kalaga - dzieci

Czy Mariusz Kalaga ma dzieci? Ma i to trójkę synów! Najstarszy potomek Kalagi często występuje z ojcem na scenie. Gra wtedy na instrumentach klawiszowych. Z kolei synowa śpiewa w chórkach. Drugi syn jest informatykiem. Z kolei najmłodszy jeździ czasami z nimi na koncerty, na których zajmuje się sprzedażą płyt.

Sonda
Wakacyjna Trasa Dwójki - oglądasz?

Mariusz Kalaga - Instagram

Instagram Mariusza Kalagi jest pełny zdjęć i relacji z koncertów. Muzyk pokazuje na nim swoje ulubione momenty z występów. Choć nie śledzi go jeszcze zbyt wielu obserwatorów, to jesteśmy pewni, że po Wakacyjnej Trasie Dwójki się to zmieni!

Mariusz Kalaga - YouTube

YouTube muzyka można znaleźć pod nazwą Mariusz Kalaga - Muzyczny Koktajl. Posłuchamy na nim nie tylko jego autorskich utworów i coverów, ale również zobaczymy relacje z wyjazdów i wakacji.

Mariusz Kalaga - Wakacyjna Trasa Dwójki

Już w najbliższą niedzielę (31 lipca) Mariusz Kalaga i Wakacyjna Trasa Dwójki Łomża połączą siły. Muzyk wystąpi na jednej scenie z takimi gwiazdami, jak Zenek Martyniuk, Bayer Full, Ich Troje i Brathanki. Co z tego wyniknie? Dowiemy się niedługo!

Viki Gabor - wiek, Eurowizja, insta, rodzice, wzrost, piosenki. Co o niej wiemy?

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze