Monika Brodka - wiek, partner, dzieci, Instagram

2022-08-18 16:38
Monika Brodka
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Gdy zaczynała karierę, miała zaledwie kilkanaście lat. Dziś jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, która odnosi sukcesy również za granicą. Monika Brodka to artystka przez wielkie 'A'. Co o niej wiemy? Sprawdźcie najważniejsze informacje o polskiej wokalistce.

Monika Brodka - wiek, partner, dzieci, Instagram: oto najczęściej wpisywane frazy w kontekście popularnej polskiej wokalistki, która do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością. Świadczy o tym chociażby sposób, w jaki przyjęto jej najnowszy krążek Brut. I choć ciężko w to uwierzyć, to Monika Brodka zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej ponad 18 lat temu. Artystka wygrała trzecią edycję programu Idol. Za tym sukcesem poszły kolejne. Dziś gwiazda zaskakuje swoją kreatywnością, a jej pomysły są doceniane za granicą. Co o niej wiemy?

Monika Brodka - wiek

Ile Monika Brodka ma lat? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje wielu internautów. Polska wokalistka urodziła się 7 lutego 1988 roku w Żywcu. Oznacza to, że w 2021 roku skończyła dokładnie 34 lata.

Monika Brodka - partner

Artystka nie należy do grona celebrytów, którzy chętnie dzielą się swoją prywatnością. Tożsamość jej partnera jest jednak znana. Partnerem Brodki jest Przemysław Dzienis, ceniony fotograf i jej współpracownik. 

Doda wyrzuciła konspekt płyty do kosza! Wszystko przez media

Monika Brodka - dzieci

Czy Monika Brodka ma dzieci? To pytanie też jest jednym z najczęściej wpisywanych w wyszukiwarkę Google. Artystka nie ma dzieci.

Monika Brodka - Instagram

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w życiu Moniki Brodki, zajrzyjcie na jej Instagram. Znajdziecie ją pod nickiem @missbrodka.

Sonda
Słuchasz muzyki Brodki?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze