Monika Brodka - wiek, partner, dzieci, Instagram

2021-11-24 17:41
Monika Brodka
Autor: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Gdy zaczynała karierę, miała zaledwie kilkanaście lat. Dziś jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej, która odnosi sukcesy również za granicą. Monika Brodka to artystka przez wielkie 'A'. Co o niej wiemy? Sprawdźcie najważniejsze informacje o polskiej wokalistce.

Monika Brodka - wiek, partner, dzieci, Instagram: oto najczęściej wpisywane frazy w kontekście popularnej polskiej wokalistki, która do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością. Świadczy o tym chociażby sposób, w jaki przyjęto jej najnowszy krążek Brut. I choć ciężko w to uwierzyć, to Monika Brodka zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej ponad 18 lat temu. Artystka wygrała trzecią edycję programu Idol. Za tym sukcesem poszły kolejne. Dziś gwiazda zaskakuje swoją kreatywnością, a jej pomysły są doceniane za granicą. Co o niej wiemy?

Monika Brodka - wiek

Ile Monika Brodka ma lat? Odpowiedzi na to pytanie poszukuje wielu internautów. Polska wokalistka urodziła się 7 lutego 1988 roku w Żywcu. Oznacza to, że w 2021 roku skończyła dokładnie 33 lata.

Monika Brodka - partner

Artystka nie należy do grona celebrytów, którzy chętnie dzielą się swoją prywatnością. Tożsamość jej partnera jest jednak znana. Partnerem Brodki jest Przemysław Dzienis, ceniony fotograf i jej współpracownik. 

Sonda
Słuchasz muzyki Brodki?

Monika Brodka - dzieci

Czy Monika Brodka ma dzieci? To pytanie też jest jednym z najczęściej wpisywanych w wyszukiwarkę Google. Artystka nie ma dzieci.

Monika Brodka - Instagram

Jeśli chcecie być na bieżąco z tym, co dzieje się w życiu Moniki Brodki, zajrzyjcie na jej Instagram. Znajdziecie ją pod nickiem @missbrodka.

Mandaryna szczera jak nigdy. Zdradziła nam wszystko!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze