MaRina w finale The Voice Kids 4! Jej występ inspiracją dla młodych wokalistów [WIDEO]

MaRina w finale The Voice Kids 4
Autor: Jan Bogacz / TVP

10 kwietnia 2021 uczestnicy dwójkowego talent show staną do muzycznej walki o zwycięstwo. Gwiazdą odcinka będzie Marina Łuczenko-Szczęsna, która wykonała jeden ze swoich ostatnich hitów. Jak będzie wyglądać występ? Zobaczcie go już teraz na ESKA.pl.

MaRina w finale The Voice Kids 4, to wielka niespodzianka dla tysięcy osób i przede wszystkim uczestników muzycznego show. Żona Wojciecha Szczęsnego, podobnie jak finaliści The Voice Kids, swoją przygodę z muzyką zaczynała jako dziewczynka. Zanim skończyła 10 lat zajęła drugie miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Dziecięcej w Częstochowie i była trzykrotną laureatką Międzyszkolnego Festiwalu w Stalowej Woli. Mając niespełna 11 lat wystąpiła w spektaklu telewizyjnym Ballada o Zabójcach, a trzy lata później wzięła udział w finale krajowych eliminacji do 1. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu. MaRina w The Voice Kids 4 zaśpiewała singiel Nigdy więcej, który tylko na YouTube wyświetlono dotychczas prawie 9 milionów razy.

MaRina w finale The Voice Kids 4! Jej występ inspiracją dla młodych wokalistów

The Voice Kids 4 - odcinek 10.04.2021

Po wielu tygodniach zmagań na muzycznej scenie The Voice Kids przyszedł czas na finałową rozgrywkę. W tym sezonie wielki finał został podzielony na dwie części. Pierwszą z nich widzowie zobaczą już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2. Na scenie zobaczymy troje finalistów z każdej drużyny. Z teamu Cleo do finału dotarli Karolina Szostak, Igor Konieczny i Tatiana Kopala. Drużynę Dawida Kwiatkowskiego reprezentować będą Natalia Pawelska, Olek Klembalski oraz Zosia Sławińska. Wokalne umiejętności zaprezentują także Amelia Borkowska, Mikołaj Jabłoński i Sara Egwu-James, których trenerami są Tomson i Baron. 

The Voice Kids 4 - FINALIŚCI. Kto walczy o zwycięstwo? [UCZESTNICY]

Po wszystkich występach to właśnie trenerzy wybiorą po jednej osobie, które 17 kwietnia 2021 będą walczyć o tytuł Najlepszego Głosu Kids w Polsce oraz 50 tysięcy złotych na rozwój talentu. 

The Voice Kids 4 - finał: pierwsza część

Pierwsza część finału The Voice Kids z gościnnym udziałem MaRiny już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2. Druga część finału, podczas której widzowie wybiorą zwycięzcę muzycznego show już 17.04.2021 o godzinie 20:00 w TVP2. 

Najnowsze