MaRina ostro o hejcie w internecie! Piosenka News z mocnym przesłaniem [WIDEO]

2019-11-18 15:40
MaRina ostro o hejcie w internecie! Piosenka News z mocnym przesłaniem [WIDEO]
Autor: MaRina / materiał prasowy MaRina ostro o hejcie w internecie! Piosenka News z mocnym przesłaniem [WIDEO]

MaRina powróciła z nową muzyką w wielkim stylu i z silnym przekazem wzmocnionym kontrowersyjnym udziałem rapera Kabe oraz fabularnym teledyskiem! O czym dokładnie jest nowa piosenka Mariny Łuczenko-Szczęsnej? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

News - nowa piosenka i teledysk MaRiny z udziałem rapera Kabe, to ostry apel przeciwko hejtowi w Internecie. Po dwóch latach od wydania anglojęzycznej płyty On My Way, MaRina powróciła z utworem i teledyskiem w języku polskim. To singiel, w którym MaRina prezentuje zupełnie nowe brzmienie muzyczne, niespotykane dotąd na polskiej scenie. Wokalistce towarzyszy Kabe - raper młodego pokolenia, wychowany na jednym z francuskich osiedli w 95 departamencie Paryża. Jego kawałki mają swój charakterystyczny styl, łączący polskie korzenie z zachodnim klimatem muzyki hip-hopowej i trapowego brzmienia.

News - o czym jest piosenka MaRiny?

Utwór jest ostrym w wyrazie apelem przeciwko hejtowi w Internecie. Zjawisku, które każdego dnia dotyka tysięcy internautów – tych mniej jak i bardziej znanych. Ten jakże aktualny temat został przedstawiony w niespotykany dotąd sposób. Bardzo wyraziste, emocjonalne, a czasami wręcz niegrzeczne teksty śpiewane przez MaRinę, w połączeniu z niepokornym rapem w wykonaniu Kabe, dały fantastyczny efekt w warstwie treściowej i muzycznej. Czegoś takiego w Polsce jeszcze nie było.

Autorami tekstu są: Mateusz Kochaniec, Kabe i Marina Łuczenko-Szczęsna. Autorami muzyki są: Marina Łuczenko-Szczęsna, Jan Szarecki, Piotr Kozieracki, Kabe. Mix i mastering: Marek Walaszek.

MaRina - teledysk piosenki News

Do utworu powstał teledysk z elementami fabuły, który został nagrany pod koniec września 2019 roku przez ekipę H D S C V M. MaRina zdecydowała, że nagrania odbędą się w kilku lokalizacjach w Warszawie i okolicach miasta. Fabuła, którą stworzyła przy współpracy z H D S C V M, ukazuje dwójkę oszustów, zajmujących się paserstwem luksusowych aut, korzystających przy okazji z uroków wystawnego życia. W głównych rolach widzimy oczywiście MaRinę i Kabe. Nagrania zajęły 3 noce i wymagały wielu zmian kreacji oraz lokalizacji. Co ciekawe, w teledysku MaRina występuje również w blond włosach, a w relacjach pary głównych aktorów widać szereg różnorodnych emocji i świetną grę aktorską MaRiny i Kabe. Producentem utworu i teledysku jest Marina Łuczenko-Szczęsna.

Premiera utworu i teledysku: 18 listopada 2019 roku. Dystrybucją cyfrową muzyki zajęła się firma E-Muzyka, a wsparcia i promocji udzielił m.in. Spotify i YouTube. Dzień wcześniej, 17 listopada 2019 roku - prapremierowy pokaz teledysku w jakości 4K w kinie Luna połączony z mini-koncertem z udziałem MaRiny oraz Kabe i kilkuset fanów, rodziny oraz znajomych artystów.

(materiał prasowy MaRina Management)

Najnowsze