Roksana Węgiel - tłumaczenie piosenki MVP. Czy to hit na miarę Lay Low?

2019-11-15 12:30
Roksana Węgiel
Autor: YouTube/Roksana Węgiel

Młoda wokalistka nie zwalnia tempa. Po zaprezentowaniu fanom pierwszej zapowiedzi jej nowego wydawnictwa muzycznego w postaci singla Half Of My Heart, przyszedł czas na kolejną. Roksana Węgiel zdecydowała, że kolejnym utworem promującym reedycję debiutanckiego krążka będzie numer o tytule MVP. Na ESKA.pl już teraz znajdziecie jego pełne tłumaczenie.

Roksana Węgiel - tłumaczenie piosenki MVP pozwoli wam zrozumieć, o czym śpiewa młoda wokalistka. Premierowy utwór promuje wydaną 15 listopada 2019 roku specjalną edycję debiutanckiego albumu artystki, zatytułowanego po prostu Roksana Węgiel. Zgodnie z zapowiedziami, wydawnictwo wzbogacono o cztery nowe utwory. Aż trzy z nich zostały nagrane w języku angielskim. Po zwycięstwie na Eurowizji Junior 2018 w Mińsku, Roksana Węgiel wielokrotnie mówiła o tym, że zamierza skoncentrować się na zrobieniu kariery również poza granicami naszego kraju. Nowe utwory z pewnością mogą jej to umożliwić! Singiel MVP miał swoją premierę 15 listopada 2019 roku. Wielu fanów zgodnie orzekło, że piosenka przypomina jeden z największych jej hitów, czyli Lay Low. W sieci zadebiutował również teledysk. Artystka wraz ze swoją ekipą nakręcili go we Wrocławiu. Jednym z miejsc, gdzie odbywały się zdjęcia do klipu było centrum nauki Hydropolis. Jeśli jesteście ciekawi, o czym śpiewa Roxie w MVP, przeczytajcie nasze tłumaczenie zamieszczone poniżej.

MVP - tłumaczenie piosenki Roksany Węgiel

Wielu fanów Roksany Węgiel po premierze utworu zastanawiało się, o czym młoda artystka w nim śpiewa. Dotychczas, nastolatka śpiewała przede wszystkim o miłości i młodzieńczych zauroczeniach. Czy MVP to kolejny utwór, w którym gwiazda porusza kwestię spraw sercowych?

Tłumaczenie:

Chłopaku, chciałbyś być w moim typie
Nie boję się żadnych pożegnań, nie
Zabrałabym cię na przejażdżkę
Zamroziła twoje uczucie
Nie dbam o cenę
Ale powiedziałeś mi, że nie pozwolisz mi odejść
Jeśli tego chcę, dam ci znać
Język ciała sparaliżował, nie widzisz tego w moich oczach?
Czy nie wiesz, że one nigdy nie kłamią?

Pojawiłeś się obok mnie na chwilę
Zamierzam zakochać się w innym
Chcę, żebyś wiedział

MVP, sprawiłam, że poczułeś się lepiej niż dobrze
Grałam
Dlaczego się wściekasz?
Kochanie, nie martwię się stratą wszystkiego, naprawdę nie
Wciąż jestem pełna emocji

Interesuję się kilkoma
Nie potrzebuję czegoś prawdziwego
Zawsze jestem szczera wobec siebie
Już znasz układ, tak
Nazwij mnie szaloną, powiedz, że jestem bez serca
Nie zamierzam być kimś innym
Znam wiele osób, które to robią
Nie zamierzam być kimś innym

Najnowsze