Marianna Schreiber z Top Model do Tańca z Gwiazdami? Celebrytka postawiła jeden warunek!

2021-10-13 16:11
Marianna Schreiber
Autor: Pawel Wodzynski/East News

Marianna Schreiber powoli staje się rozpoznawalną celebrytką w naszym kraju. Wszystko przez jej udział w show Top Model, a także występie w programie u Kuby Wojewódzkiego. Czy modelka zrobi krok do przodu i tym razem pojawi się w nowej edycji Tańca z Gwiazdami? Marianna Schreiber postawiła jeden warunek!

Marianna Schreiber dała się poznać większej publiczności jako uczestniczka jubileuszowej edycji Top Model. Kiedy pojawiła się na castingu i przeszła do następnego etapu w sieci zawrzało. Wszystko przez to, że jest żoną polityka Prawa i Sprawiedliwości - Łukasza Schreiber, który jest również członkiem Rady Ministrów w rządzie Mateusza Morawieckiego. Choć Marianna odpadła z Top Model na etapie bootcampu, to zdecydowała się dalej brnąć w świat modelingu, jednak tym razem w social mediach. Zaczęła publikować zdjęcia na Instagramie z amatorskich sesji oraz dzielić się swoim życiem z obserwatorami. Jej konto w mgnieniu oka zgromadziło sporo followersów, a po kilku miesiącach została zaproszona nawet do telewizyjnego show - Kuba Wojewódzki. Emisja odcinka z Marianną Schreiber miała miejsce we wtorek 12 października i sądząc po komentarzach, program mógł zanotować wtedy wysoki skok oglądalności.

Daria jako Dua Lipa w ESKA Live! IDGAF w nowej wersji

Marianna Schreiber - Taniec z Gwiazdami

Marianna Schreiber staje się z dnia na dzień coraz bardziej popularna. Co ciekawe w ostatnim czasie robi na swoim Instagramie relacje typu Q&A. Obserwatorzy zadają jej przeróżne pytania, na które Marianna publicznie później odpowiada. W ostatniej serii pytań pojawiło się jedno dotyczące jej udziału w Tańcu z Gwiazdami. Pytanie brzmiało:

Jeśli dostanie pani propozycję z Tańca z Gwiazdami to zgodzi się Pani na udział?

Marianna Schreiber odpowiedziała publicznie na zadane pytani następująco:

Jeżeli mój udział miałby być formą finansowego wsparcia inicjatyw społecznych to tak

Jak widać Marianna Schreiber wzięłaby udział w Tańcu z Gwiazdami, jeśli jej wynagrodzenie byłoby formą wsparcia inicjatyw społecznych. Czy produkcja zwróci na to uwagę? Czy Marianna Schreiber wystąpi w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami? Czas pokaże! Jednak w tym miejscu warto wspomnieć, że celebrytka w ostatnim czasie głośno mówi o własnej kampanii społecznej na rzecz kobiet.

Sonda
Marianna Schreiber w Tańcu z Gwiazdami to dobry pomysł?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze