Maria Tyszkiewicz zagra koncert za darmo! Gdzie i kiedy zobaczyć występ gwiazdy?

2020-06-26 13:02 Maksymilian Kluziewicz
Maria Tyszkiewicz
Autor: materiały prasowe

18 lipca (sobota) w Klubie Stodoła wystąpi Maria Tyszkiewicz! Artystka zaprezentuje na scenie materiał z debiutanckiej płyty "Ufam sobie". Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny! O szczegółach wydarzenia przeczytacie już teraz na ESKA.pl.

Maria Tyszkiewicz na co dzień związana jest z warszawskim Teatrem Studio Buffo. Przed sukcesem w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – gdzie została zwyciężczynią 6 edycji – pracowała na planie m.in. „Jaka to Melodia” czy „Przebojowa Noc”. Jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu. Potrafi śpiewać altem, sopranem i mezzosopranem. Jej repertuar jest różnorodny, a wokalistka idealnie odnajduje się w przeróżnych gatunkach muzycznych.

Koncert Marii Tyszkiewicz to kolejne z serii wydarzeń, odbywających się w letniej odsłonie Klubu Stodoła, który od 12 czerwca pełni również funkcję pubu, czynnego od poniedziałku do piątku od godz. 16:00 oraz w soboty i niedziele od godz. 13:00.

Marcin Maciejczak - pierwszy wykon Deszcz i bez [TYLKO NA ESKA.pl]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

ODKRYJ LETNIE OBLICZE STODOŁY – o co chodzi?

  • W Klubie Stodoła przez całe lato odbywać się będą liczne darmowe koncerty oraz wydarzenia kulturalne. Dotychczas na naszej letniej scenie zaprezentowały się formacje RAT KRU oraz Bloo Crane.
  • Do dyspozycji Gości Klub udostępnił aż trzy przestrzenie - kameralny Backstage Bar, tropikalne i imprezowe Patio oraz Strefę Akustik, w której nie brakuje elementów dobrze znanych z akustycznych koncertów formacji Kult.
  • W Klubie dostępne są zarówno przestrzenie plenerowe, jak i zamknięte.
  • Na wszystkich odwiedzających Stodołę czeka nowe letnie menu, pełne pysznych przekąsek oraz napojów.
  • Klub Stodoła funkcjonuje w oparciu o bieżące normy prawne, dbając o odpowiednią przestrzeń między krzesłami, dezynfekcję stolików oraz stały dostęp do płynów dezynfekujących.
Najnowsze