Margaret w The Voice of Poland 10! Duże zmiany w jury programu

2019-07-24 19:37 KL
Margaret
Autor: WBF

Margaret będzie jedną z jurorek The Voice of Poland 10. Nowa edycja show rusza we wrześniu. Skład trenerów programu w jubileuszowej edycji uległ sporym zmianom. Szczegóły znajdziecie już teraz na ESKA.pl

The Voice of Poland wraca na ekrany telewizorów. Emisja nowej edycji muzycznego show rozpocznie się w sobotę, 7 września. Jubileuszową odsłonę The Voice of Poland czeka wiele zmian. Dotyczą one zarówno prowadzących, jak i jury. 24 lipca dowiedzieliśmy się, że w roli jurorki The Voice of Poland po raz pierwszy zobaczymy Margaret. To ogromna niespodzianka, zarówno dla fanów wokalistki, jak i wielbicieli show. 

The Voice of Poland 10 - trenerzy

Margaret w jury The Voice of Poland to nie jedyna zmiana, na jaką przygotować się muszą widzowie programu. W tej roli zobaczymy także Kamila Bednarka. Okazuje się, że do składu trenerskiego powracają też Tomson z Baronem, których ostatnio mogliśmy oglądać w dziecięcej wersji show. Muzycy Afromental oceniali młode talenty w dwóch pierwszych edycjach The Voice Kids. Swoje miejsce w fotelu trenerskim zajmie ponownie Michał Szpak, który do The Voice of Poland dołączył już w ósmej edycji muzycznego show.

The Voice of Poland - prowadzący

Wśród prowadzących The Voice of Poland 10 zobaczymy ponownie Tomasza Kammela i Macieja Musiała. Wspólnie z nimi w roli prowadzącej nie wystąpi już Barbara Kurdej-Szatan, którą zastąpi najprawdopodobniej Ida Nowakowska. 

Najnowsze