ESKA Summer City Bus - zobacz, jak się bawimy! [GALERIA]

2019-07-24 18:33
ESKA Summer City Bus
Autor: ESKA

Zabawa, szaleństwo, hity na czasie i wakacyjny klimat - to wszystko w naszym ESKA Summer City Busie! Razem z siecią Play przemierzamy setki kilometrów i pojawiamy się wszędzie tam, gdzie są słuchacze Radia ESKA! Co działo się do tej pory? Dlaczego warto bawić się razem z nami? Przekonajcie się, oglądając zdjęcia na ESKA.pl.

Ekipa ESKA Summer City wraz z siecią komórkową Play wyruszyła na ulice miast, w których nasi słuchacze spędzają swoje wakacje! Nie zabraknie nas nigdzie, gdzie coś się dzieje! Nasz ESKA Summer City Bus jest dostępny dla was! Zaglądając do niego, możecie być pewni, że czeka was świetna zabawa, koncerty, radiowe hity, upominki od ESKI i Playa oraz wakacyjny klimat, który od razu się wam udzieli! Do tej pory odwiedziliśmy już Poznań, Wrocław, Julinek oraz byliśmy gośćmi podczas Wielkiego Meczu Gortata vs. Wojsko Polskie. Przed nami kolejne wyjątkowe spotkania z wami! Sprawdźcie, gdzie nas złapiecie!

ESKA Summer City Bus - zdjęcia

ESKA Summer City Bus to miejsce, gdzie przez cały czas trwa najlepsza zabawa! Największe hity, wasze ulubione gwiazdy i masa upominków do rozdania! Wakacyjna akcja ESKA Summer City trwać będzie do września. Zobaczcie poniższą galerię i dowiedzcie się, jak bawiliśmy się do tej pory!

Najnowsze