The Voice Senior - TRENERZY. Znamy skład jury nowego show TVP2!

2019-07-18 9:24
Tomasz Kammel
Autor: wbf

Po sukcesie The Voice of Poland i The Voice Kids, stacja TVP postanowiła dać szansę uzdolnionym seniorom. Już niebawem w TV zobaczymy pierwszą edycję programu The Voice Senior, w którym w wokalne szranki staną ze sobą emeryci. Kwestią, która od początku wzbudzała ogromne zainteresowanie był dobór trenerów. Kto zasiądzie na fotelu w nowym show Telewizji Polskiej? Sprawdź szczegóły już teraz na ESKA.pl.

Kto zasiądzie w jury The Voice Senior? Odpowiedzi na to pytanie szukali wszyscy fani formatu The Voice od chwili, kiedy w sieci pojawiła informacja o pomyśle stworzenia programu typu talent show tylko dla seniorów. The Voice to widowisko, w którym trenerzy odgrywają bardzo ważną rolę. Nie tylko oceniają występy uczestników, ale tworzą własne drużyny, aby później ściśle z nimi współpracować. Formuła show polega na tym, że członkowie jury początkowo nie widzą uczestnika, tylko go słyszą. Gdy poczują się zachwyceni jego głosem, mogą się do niego odwrócić i podziwiać występ do końca. To często od nich zależy, jak ich podopieczny poradzi sobie na dalszych etapach. Nie inaczej będzie w The Voice Senior.

The Voice Senior - trenerzy

Zanim TVP oficjalnie potwierdziło, kogo zobaczymy w roli trenerów The Voice Senior, często mówiło się o Maryli Rodowicz, Michale Szpaku, Andrzeju Piasecznym, Marku Piekarczyku i Alicji Majewskiej. Kilka z tych typów sprawdziło się. Trenerami pierwszej polskiej edycji The Voice Senior zostali: Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Urszula Dudziak oraz Marek Piekarczyk.

The Voice Senior - prowadzący

W roli prowadzących The Voice Senior zobaczymy Martę Manowską i Tomasza Kammela. Emisja programu na antenie TVP 2 jest zaplanowana na grudzień 2019.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze