The Voice Senior - TRENERZY. Znamy skład jury nowego show TVP2!

2019-07-18 9:24 MK
Tomasz Kammel
Autor: wbf

Po sukcesie The Voice of Poland i The Voice Kids, stacja TVP postanowiła dać szansę uzdolnionym seniorom. Już niebawem w TV zobaczymy pierwszą edycję programu The Voice Senior, w którym w wokalne szranki staną ze sobą emeryci. Kwestią, która od początku wzbudzała ogromne zainteresowanie był dobór trenerów. Kto zasiądzie na fotelu w nowym show Telewizji Polskiej? Sprawdź szczegóły już teraz na ESKA.pl.

Kto zasiądzie w jury The Voice Senior? Odpowiedzi na to pytanie szukali wszyscy fani formatu The Voice od chwili, kiedy w sieci pojawiła informacja o pomyśle stworzenia programu typu talent show tylko dla seniorów. The Voice to widowisko, w którym trenerzy odgrywają bardzo ważną rolę. Nie tylko oceniają występy uczestników, ale tworzą własne drużyny, aby później ściśle z nimi współpracować. Formuła show polega na tym, że członkowie jury początkowo nie widzą uczestnika, tylko go słyszą. Gdy poczują się zachwyceni jego głosem, mogą się do niego odwrócić i podziwiać występ do końca. To często od nich zależy, jak ich podopieczny poradzi sobie na dalszych etapach. Nie inaczej będzie w The Voice Senior.

The Voice Senior - trenerzy

Zanim TVP oficjalnie potwierdziło, kogo zobaczymy w roli trenerów The Voice Senior, często mówiło się o Maryli Rodowicz, Michale Szpaku, Andrzeju Piasecznym, Marku Piekarczyku i Alicji Majewskiej. Kilka z tych typów sprawdziło się. Trenerami pierwszej polskiej edycji The Voice Senior zostali: Alicja Majewska, Andrzej Piaseczny, Urszula Dudziak oraz Marek Piekarczyk.

The Voice Senior - prowadzący

W roli prowadzących The Voice Senior zobaczymy Martę Manowską i Tomasza Kammela. Emisja programu na antenie TVP 2 jest zaplanowana na grudzień 2019.

Najnowsze