Marcin Maciejczak w duecie z polską gwiazdą. Takiej współpracy nie spodziewał się nikt!

2021-05-14 11:58
Marcin Maciejczak
Autor: Mateusz Jagielski/East News

Marcin Maciejczak szykuje się do wydania swojej debiutanckiej płyty. Od jakiegoś czasu podsycał ciekawość swoich fanów jedną niespodzianką. Prawda w końcu wyszła na jaw i okazało się, że artysta nagrał piosenkę z polską gwiazdą. Takiej współpracy nie spodziewał się nikt?

Marcin Maciejczak co chwile zaskakuje swoich fanów. Choć od jego wygranej w The Voice Kids minęło trochę czasu, to artysta podąża za swoimi marzeniami. Teraz wielkimi krokami zbliża się premiera jego debiutanckiego krążka Tamte dni, na których znajdzie się aż 11 muzycznych propozycji. Na liście widnieje między innymi kawałek Kaj, Jak Gdyby Nic, Jeśli Powiem, Marzenie, ale również Nie proszę o więcej, który został nagrany gościnnie z wokalistką Luną. Oficjalna premiera albumu Marcina Maciejczaka, odbędzie się w piątek 11 czerwca tego roku. Fani chłopaka odliczają dni i już nie mogą się doczekać, kiedy dzieło idola wpadnie w ich ręce. Okazuje się jednak, że na krążku Marcina nie pojawi się tylko jedna współpraca, lecz dwie! Oprócz Luny z młodym artysta zdecydowała się zaśpiewać polska piosenkarka, której hity brzmią od wielu lat w każdej rozgłośni radiowej w Polsce, w tym oczywiście w Radiu Eska. O kogo dokładnie chodzi? Będziecie zaskoczeni i zauroczeni tym duetem!

Marcin Maciejczak i jego droga do sławy! Usłyszeliśmy go rok temu

Marcin Maciejczak - z kim nowy duet?

To już pewne! Marcin Maciejczak nagrał piosenkę z polską piosenkarką znaną z takich hitów jak Bądź Duży, Spokój, czy też Error. Mowa oczywiście o Natalii Nykiel, która od dawna chciała zaśpiewać w duecie z młodym artystą. W końcu się to udało, a ich współpraca niebawem ujrzy światło dzienne. Wspólna piosenka Marcina i Natalii nosi tytuł Ciepły front i będzie miała swoją premierę w środę 19 maja 2021 roku. Utwór pojawi się również na debiutanckim krążku artysty na piątej pozycji. Spodziewaliście się takiego duetu? To z pewnością będzie coś magicznego!

Najnowsze