Marcin Dubiel był z Lexy Chaplin TYLKO dla zasięgów? Mocne słowa jego kolegi!

2022-08-10 11:30
Marcin Dubiel był z Lexy Chaplin TYLKO dla zasięgów? Mocne oskarżenia jego kolegi!
Autor: screen z filmu na YouTube: szczerze o nas / YouTube.com /Marcin Dubiel Marcin Dubiel był z Lexy Chaplin TYLKO dla zasięgów? Mocne oskarżenia jego kolegi!

Lexy Chaplin i Marcin Dubiel tworzyli piękny związek, który po krótkim czasie rozpadł się z dnia na dzień. Para dodawała wspólne zdjęcia, tworzyła filmy, aż w pewnym momencie przestali pokazywać się razem. Zmartwieni fani zastanawiali się, dlaczego tak się stało. Wiedział o tym Marcin Dubiel, który zdecydował się dodać post związany z rozpadem jego związku. Teraz jego dawny kolega postanowił zarzucić mu, iż był z Lexy Chaplin, tylko dla zasięgów!

Spis treści

  1. Kacper Blonsky o związku Dubiela i Lexy Chaplin

Związek Marcina Dubiela i Lexy Chaplin wywoływał duże emocje wśród internautów. Ich każdy wspólny film był pozytywnie odbierany, a zdjęcia miały ponad 700 tysięcy polubień, w jednym serwisie społecznościowym. Miłość influencerskiej pary nie trwała jednak długo, bo po trzech miesiącach oficjalnie ogłosili rozstanie. Dokładniej zrobił to Marcin Dubiel wrzucając słodkie zdjęcia z byłą ukochaną. W opisie pod fotografiami wytłumaczył, że przez ten czas starali się walczyć o uczucie, jednak ilość pracy, którą trzeba było w to włożyć, żeby naprawić ten związek przewyższała jego wartość. Ujawnił jednocześnie, że rozstali się w pełnej zgodzie i ogromnym bólem. Jeden z najpopularniejszych internetowych twórców dopisał, że Lexy zawsze będzie dla niego w czołówce najważniejszych w życiu osób. Zdaniem Kacpra Błońskiego ogłoszenie rozstania w taki sposób było nieelegancką zagrywką.

Ekipa Friza zawiodła fanów. Mocne słowa internautów nie zostawiają wątpliwości

Pogadane Marcin Dubiel

Kacper Blonsky o związku Dubiela i Lexy Chaplin

Kacper Błoński, w ramach programu Cage przed galą Fame MMA ujawnił, że Lexy Chaplin nie wiedziała o tym, iż Marcin Dubiel planuje informować internautów o zakończonym związku. Ostatecznie trzeba byłoby zapytać samej zainteresowanej o to, jak wyglądało zakończenie ich relacji i czy spodziewała się takiego podsumowania ze strony byłego partnera.

Wypowiadanie się na temat czyjejś byłej relacji, bo Marcin stara się wpłynąć na mnie psychicznie i złamać psychologicznie atakując w tematach związanych z Julią. Nie wypowiadałem się wcześniej na temat jego związków, bo uważam, że to są prywatne rzeczy. Marcin zapomniał, że ukrywał związek z Lexy, był to związek niepubliczny

- powiedział Kacper Błoński w rozmowie z Boxdelem. Dodał:

Na koniec, żeby wykorzystać i wyssać z niej do końca te zasięgi i to co dała mu ta przyjaźń opublikował zdjęcia, że się rozstali bez wiedzy jego dziewczyny. To ostatnia osoba, która powinna się wypowiadać o relacjach międzyludzkich.

- podsumował Błoński, który na Fame MMA 15 stoczy rewanżową walkę z Marcinem Dubielem. Zgadzacie się z jego słowami? Dajcie znać w sondzie poniżej.

Fame MMA 15 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 26.08.2022?

Sonda
Czy zgadzasz się ze słowami Kacpra Błońskiego?
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze