Marcin Czerwiński o sile kobiet. Artysta zachęca do wiary w siebie

2023-01-10 13:53
Marcin Czerwiński - California
Autor: Materiały prasowe

Marcin Czerwiński podkreśla, jak ważna jest wiara w siebie i docenianie małych sukcesów. Artysta zwraca się przede wszystkim do kobiet. California to mix kilku gatunków muzycznych oraz ważny przekaz. Artysta opowiedział, skąd czerpie inspiracje i dlaczego muzyka jest dla niego tak ważna.

Marcin Czerwiński w najnowszym utworze California podkreśla, jak ważne jest docenianie siebie. Artysta mocno zainspirowany tropikalnym brzmieniem stworzył utwór zachowany w klimacie muzyki Urban, który ma letni vibe. To co wyróżnia najnowszy singiel to na pewno świeżość, ciepło oraz bardzo lekki, przyjemny tekst. Marcin Czerwiński to kompozytor, wokalista i producent. Pierwszy raz dał się poznać w programie Polsatu Must Be The Music. Tylko Muzyka. Wokalistka jednak poszedł w kierunku swojego ulubionego gatunku muzycznego Urban Music, Reggaeton i Afro Pop. Jest nazywany prekursorem tej muzyki w naszym kraju. Marcin jest autorem swoich tekstów, komponuje muzykę dla siebie oraz dla innych artystów. Był również jurorem w programie Śpiewajmy Razem - All Together Now w Telewizji Polsat.

Bronx7 w muzycznym manifeście. Raperka mówi nie wykluczeniu i braku konsekwencji

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Marcin Czerwiński - California

Czerwiński uwielbia bawić się muzyką, mieszać gatunki. California to utwór na pograniczu mixu kilku gatunków, trochę reggateon, trochę latin pop z domieszką afropop. Muzyka Marcina trafia przede wszystkim do kobiet:

Ola Olszewska w świetnym numerze "Przypadkiem". Warto czekać na debiutancki album!

Tak jak tytułowa California, każda kobieta może nią być, każda kobieta niezależnie od aspektów fizycznych powinna czuć się piękna i nie musi robić niczego na siłę i na pokaz. Tytułowa California to kobieta, która mimo niedogodności losu potrafi zawsze iść przed siebie.

Marcin Czerwiński - kto to?

Marcin pochodzi z Częstochowy, ale od wielu lat mieszka w Warszawie. Muzyka to jego pasja. Komponowanie i produkcja sprawia mu ogromną radość i jest zarazem ściśle połączona z jego życiem zawodowym. Uwielbia też sport i ciężkie motocykle tzw. bad bike. Jego utwory możemy usłyszeć w wielu stacjach radiowych, m.in. w Radiu Eska i Supernova oraz w wielu telewizjach muzycznych. Na swoim koncie ma wiele singli oraz w współprace m.in. z Popkiem, Bonsonem i Magdą Femme.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze