Bronx7 w muzycznym manifeście. Raperka mówi nie wykluczeniu i braku konsekwencji

2023-01-10 13:21
Bronx7 - Drill
Autor: Materiały prasowe

Odważna propozycja od młodej raperki, nawiązująca do obrazu Polski i Polaków na tle ostatnich wydarzeń dotyczących strajku kobiet oraz działania systemu politycznego czy sądowego. Artystka kieruje utwór do wszystkich skrzywdzonych, którzy chcieliby coś zmienić. Multiinstrumentalistka mówi wprost, co jej się nie podoba.

Najnowszy singiel Bronx7, to zbiór wielu dojrzałych przemyśleń, spostrzeżeń czy po prostu obserwacji. Utrzymany w klimacie rap/hip-hop/drill utwór z dosyć mocnym, nieco mrocznym bitem w połączeniu z chwytającą za serce warstwą tekstową skłania do przemyśleń. Artystka zdradziła, że chciałaby aby utwór motywował do podejmowania pewnych kroków czy decyzji w celu zmian. Jest to pierwszy utwór artystki w takim klimacie. Bronx7 kieruje ten utwór do wszystkich Polek i Polaków, do osób skrzywdzonych, którzy nie akceptują rzeczywistości politycznej. Bronx7 to młoda i bardzo aktywna raperka, wokalistka i multiinstrumentalistka z ogromnym powerem scenicznym. Wykonuje kombinacje różnych gatunków muzycznych wywodzących się z hip-hopu. W jej muzyce słychać również inspiracje muzyką elektroniczną i rockową.

Ola Olszewska w świetnym numerze "Przypadkiem". Warto czekać na debiutancki album!

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Bronx7 - Drill

Utwór ma skłaniać do myślenia i motywować do tego, aby nie być obojętnym i nie pozostawać jedynie w roli widza przykrych wydarzeń. Wyróżnia go to, że jest pierwszym damskim rapowym utworem na drillowym bicie. Jego wyróżnikiem jest też mocny tekst, działający na emocje. Zapytana o powód powstania opowiedziała:

Michał Szczygieł z przytupem wchodzi w 2023 rok. Piosenka Nowe sytuacje, TYLKO na ESKA.pl!

Do napisania utworu przede wszystkim skłoniła mnie rozmowa z osobą, która przeżyła piekło doświadczając niezwykle przykrych emocji, a sprawca tych emocji nie poniósł żadnych konsekwencji. Do napisania tego utworu skłoniły mnie również wydarzenia takie jak Strajk Kobiet czy fakt pedofili wśród księży. Ze względu na działanie organów ścigania, osamotnienie i wstyd wiele osób nie zgłasza tych przestępstw i nie szuka pomocy, pozostając z traumą. Chciałam w utworze zwrócić na to uwagę i pokazać swój punkt widzenia na takie sytuacje. Chcę również zmotywować takie osoby do znalezienia siły, przede wszystkim do walki o swoją godność.

Największe hity wszech czasów. Sprawdź, czy potrafisz je dokończyć

Pytanie 1 z 8
Dokończ tekst: Dziwny ten świat, świat ludzkich spraw
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze