Ola Olszewska w świetnym numerze "Przypadkiem". Warto czekać na debiutancki album!

2023-01-08 14:39
Ola Olszewska
Autor: Universal Music Polska Ola Olszewska wydała nową piosenkę pt. Przypadek.

Ola Olszewska to nowa twarz na polskiej scenie muzycznej, która ma szansę na zdobycie świetnej kariery. Polacy mogą już znać z programu The Voice Kids. Teraz przyszedł czas na nową piosenkę. Energetyczny i młodzieżowy numer od Oli Olszewskiej nie istnieje? Już jest Przypadek. Sprawdźcie, jak brzmi utwór zapowiadający jej płytę.

Ola Olszewska - o czym jest jej nowa piosenka? W „Przypadkiem” uwaga skierowana jest na otoczenie, którego reakcjom przygląda się bohaterka piosenki. Emocjonalnie komentuje to, czego doświadcza i jak wpływa to na wybory, jakie podejmuje. Z żalem wyraża się o powstrzymywaniu się przed niektórymi działaniami, które mogły mieć znaczący wpływ na jej przyszłość. Czy dało się postąpić inaczej? Być może, jednak przyglądanie się temu, co na zewnątrz mocno powstrzymywało ją przed wsłuchaniem się w swoje potrzeby.

Koncerty w Polsce 2023 - kto i kiedy wystąpi? [KALENDARZ, GWIAZDY, DATA, MIEJSCA]

Ola Olszewska - kim jest?

Ola Olszewska to 17-letnia wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka, odkryta w programie „The Voice Kids”. Do tej pory wydała sześć utworów: odtworzony w Spotify już ponad milion razy „Czy To Nadal Ja”, „Mały Gest”, „Chcę Do Domu”, „Pożegnanie” i „Inna Ja”. 6 stycznia 2023 r. pojawił się w sieci nowy singiel „Przypadkiem”. 

ZAROBKI YOUTUBERÓW, DIETA ZA 70 ZŁ, ROBIN SCHULZ vs SOUTHSTAR, ŁADOWANIE ELEKTRYKÓW | ESKA XD #065

Wokalistka tworzy w nurcie songwritingu, prezentując słuchaczom klimatyczne, romantyczne utwory, w których opowiada o relacjach i towarzyszących im emocjach. To, co wyjątkowe w twórczości Oli to forma przekazu. Nostalgiczne, bardzo delikatne i romantyczne melodie niosą teksty o zagubieniu, dojrzewaniu do zmian, miłości i poszukiwaniu siebie. Na rodzimej scenie w podobnym nurcie tworzą m.in.: Kwiat Jabłoni, Kaśka Sochacka, Ania Dąbrowska, Ania Karwan, Natalia Szroeder czy sanah. Ola skupia się obecnie skupia się na szlifowaniu warsztatu oraz komponowaniu i pisaniu kolejnych utworów, które zgromadzi na debiutanckim albumie.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze