Marcelina Leszczak zadebiutowała na muzycznej scenie! Jak jej poszło?

2021-01-19 13:26 Ewelina Kulasza
Marcelina Leszczak
Autor: TRICOLORS/East News Marcelina Leszczak

Choć dała się poznać większej publiczności jako modelka w programie Top Model, teraz postanowiła spróbować swoich sił w branży muzycznej. Marcela Leszczak zadebiutowała na scenie w telewizji i swoim muzycznym wykonaniem zachwyciła internautów. Szykuje się coś więcej? Musicie tego posłuchać!

Marcela Leszczak w muzycznym debiucie. Czy zostanie piosenkarką? Te informacje zszokowały większość internautów! Marcelina Leszczak dała się poznać większej publiczności, będąc w trzeciej edycji show Top Model. Doszła do ścisłego finału i minimalną ilością głosów, przegrała z Zuzą Kołodziejczyk. Mimo iż nie wygrała znanego programu to do dzisiaj jest o niej bardzo głośno. Pasjonuje się motoryzacją, daje czadu na Instagramie, a prywatnie jest mamą małego Fryderyka. W przeszłości wielokrotnie brała udział w wielu konkursach Miss i zdobyła nawet kilka tytułów. Teraz pokazała się światu całkiem z innej strony... mianowicie od strony muzycznej.

Mało kto wie, ale Marcela Leszczak od małego interesowała się muzyką. Jak się teraz okazało, modelka ma w sobie ukryty, wokalny talent i zaczęła ćwiczyć pod okiem profesjonalisty w tym kierunku. Swoje umiejętności pokazała pierwszy raz w telewizji i zachwyciła wiele osób. Choć nigdy nie śpiewała zawodowo, ciężka praca pokazała, że daje radę!

Marcelina Leszczak z Top Model śpiewa

Marcela Leszczak zadebiutowała na scenie w śniadaniowym programie Dzień Dobry TVN. Wyszła pewnym krokiem na scenę i zaprezentowała Polsce piosenkę Bogaty obcy z płyty 7 uczuć. Piosenki Marka Koterskiego. Jej występ spodobał się internautom, którzy na Instagramie zasypali ją pozytywnymi komentarzami na ten temat. Debiut Marceli Leszczak nie jest jeszcze dostępny na YouTube. Jednak bez problemu znajdziecie go na oficjalnej stronie programu DDTVN.

ESKA XD #014
Najnowsze