Marcel Tułacz z niezwykle dojrzałym głosem. Jego występ oszołomił wszystkich

i

Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Marcel Tułacz z niezwykle dojrzałym głosem. Kim jest uczestnik Voice Kids 6?

2023-04-29 19:34

Owacje na stojąco, okrzyki trenerów i niekończący się potok komplementów - występ utalentowanego Marcela Tułacza oszołomił wszystkich. 14-latek ukazał niesamowicie dojrzały głos. Tego wykonania prędko nie zapomnicie!

Przed widzami przedostatnie już Przesłuchania w Ciemno szóstej edycji „The Voice Kids”. Każdy z trenerów zakończy ten etap programu ze skompletowanymi 18-osobowymi drużynami. W sobotni wieczór dowiemy się, drużynę którego trenera zasili 14-letni Marcel Tułacz. Nastolatek z Kalisza mimo młodego wieku może pochwalić się niezwykle dojrzałym i głębokim wokalem, co Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron docenili odwracając swoje fotele zaledwie kilka sekund po rozpoczęciu występu Marcela.

ZOBACZ TAKŻE: The Voice Kids 6 - ZMIANY, ZASADY i NOWOŚCI. Więcej pieniędzy do wygrania!

Niezwykle dojrzały głos 14-latka hitem internetu!

Czasami są momenty, w których jest się do czego przyczepić, ale nie w twoim przypadku. To było płytowe wykonanie - zachwycał się Tomson.

W twoim głosie jest tyle głębi, spokoju i dojrzałości - mówiła rozanielona Cleo.

Dawno nie słyszałem na tej scenie takiej klasy. Bardzo przypominasz mi wokal Kuby Badacha - ocenił Dawid Kwiatkowski, po wysłuchaniu piosenki „Małe Szczęścia” Roberta Jansona, którą w oryginale śpiewał wspomniany przed Dawida wokalista.

Marcel Tułacz - kim jest uczestnik The Voice Kids 6?

Nastolatek na co dzień mieszka w Kaliszu. Przygodę z muzyką rozpoczął w wieku siedmiu lat. Oprócz śpiewania Marcel gra na akordeonie, perkusji oraz na keyboardzie. Wspólnie z kolegami założył zespół, z którym ćwiczy zazwyczaj online, ponieważ każdy muzyk jest z innej części Polski. Marcel próbował dostać się do programu wielokrotnie, ale dopiero w szóstej edycji udało mu się zakwalifikować do Przesłuchań w Ciemno. Do którego z trenerów zdecyduje się pójść utalentowany 14-latek? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Kwiatkowski - wzrost, Instagram, wiek, piosenki, rodzice, brat, czy ma dziewczynę?

Sonda
Oglądasz Voice Kids 6?