Marcel Tułacz z niezwykle dojrzałym głosem. Jego występ oszołomił wszystkich

i

Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

Marcel Tułacz z niezwykle dojrzałym głosem. Kim jest uczestnik Voice Kids 6?

2023-04-29 19:34

Owacje na stojąco, okrzyki trenerów i niekończący się potok komplementów - występ utalentowanego Marcela Tułacza oszołomił wszystkich. 14-latek ukazał niesamowicie dojrzały głos. Tego wykonania prędko nie zapomnicie!

Przed widzami przedostatnie już Przesłuchania w Ciemno szóstej edycji „The Voice Kids”. Każdy z trenerów zakończy ten etap programu ze skompletowanymi 18-osobowymi drużynami. W sobotni wieczór dowiemy się, drużynę którego trenera zasili 14-letni Marcel Tułacz. Nastolatek z Kalisza mimo młodego wieku może pochwalić się niezwykle dojrzałym i głębokim wokalem, co Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron docenili odwracając swoje fotele zaledwie kilka sekund po rozpoczęciu występu Marcela.

ZOBACZ TAKŻE: The Voice Kids 6 - ZMIANY, ZASADY i NOWOŚCI. Więcej pieniędzy do wygrania!

Niezwykle dojrzały głos 14-latka hitem internetu!

Czasami są momenty, w których jest się do czego przyczepić, ale nie w twoim przypadku. To było płytowe wykonanie - zachwycał się Tomson.

W twoim głosie jest tyle głębi, spokoju i dojrzałości - mówiła rozanielona Cleo.

Dawno nie słyszałem na tej scenie takiej klasy. Bardzo przypominasz mi wokal Kuby Badacha - ocenił Dawid Kwiatkowski, po wysłuchaniu piosenki „Małe Szczęścia” Roberta Jansona, którą w oryginale śpiewał wspomniany przed Dawida wokalista.

Marcel Tułacz - kim jest uczestnik The Voice Kids 6?

Nastolatek na co dzień mieszka w Kaliszu. Przygodę z muzyką rozpoczął w wieku siedmiu lat. Oprócz śpiewania Marcel gra na akordeonie, perkusji oraz na keyboardzie. Wspólnie z kolegami założył zespół, z którym ćwiczy zazwyczaj online, ponieważ każdy muzyk jest z innej części Polski. Marcel próbował dostać się do programu wielokrotnie, ale dopiero w szóstej edycji udało mu się zakwalifikować do Przesłuchań w Ciemno. Do którego z trenerów zdecyduje się pójść utalentowany 14-latek? Odpowiedź już w najbliższą sobotę o godzinie 20:00 w TVP2.

ZOBACZ TAKŻE: Dawid Kwiatkowski - wzrost, Instagram, wiek, piosenki, rodzice, brat, czy ma dziewczynę?

Sonda
Oglądasz Voice Kids 6?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE