The Voice Kids 6 odkryje kolejne muzyczne talenty!

i

Autor: Jan Bogacz / Natasza Młudzik / TVP

The Voice Kids 6 - ZMIANY, ZASADY i NOWOŚCI. Więcej pieniędzy do wygrania!

2023-03-04 18:44

25 lutego 2023 startuje nowa odsłona talent show z udziałem dzieci. Po raz pierwszy w historii polskiej edycji nagrodę pieniężną otrzyma nie tylko zwycięzca, ale również pozostali uczestnicy, którzy staną na podium w wielkim finale. Nowa seria będzie też dłuższa od poprzedniej.

Spis treści

  1. The Voice Kids 6 - zmiany: pieniądze
  2. The Voice Kids 6 - zmiany: drużyny, odcinki
  3. The Voice Kids 6 - prowadzący

The Voice Kids 6 - zmiany jakie zostały wprowadzone ucieszą uczestników, ale również telewidzów. Jeszcze więcej odcinków, jeszcze większe drużyny i jeszcze więcej pieniędzy do wygrania! Międzynarodowe sukcesy Sary James, Roksany Węgiel i Viki Gabor to najlepszy dowód, że w polskich dzieciach drzemie niepowtarzalny muzyczny talent, którym są w stanie zachwycić i poruszyć miliony widzów, nie tylko w Polsce, ale i na świecie. W szóstej odsłonie The Voice Kids Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron wyłowią najlepsze muzyczne perełki, które śladem zwyciężczyń poprzednich edycji będą miały szansę zawojować świat!

The Voice Kids 6 - zmiany: pieniądze

Na uczestników najnowszej odsłony, która rozpocznie się już w najbliższą sobotę, czeka wielka niespodzianka. Na najlepszych z najlepszych, którzy staną w finale na podium, czekać będzie nagroda pieniężna. Dotychczas 50 tysięcy złotych otrzymywał wyłącznie zwycięzca. W szóstej odsłonie dzieci, które zajmą drugie oraz trzecie miejsce dostaną odpowiednio 30 i 20 tysięcy złotych na rozwój talentu!

The Voice Kids 6 - trenerzy. Kto w jury nowej edycji?

Morze łez w The Voice Kids

The Voice Kids 6 - zmiany: drużyny, odcinki

Nowa seria to także jeszcze więcej emocji i występy jeszcze większej liczby dzieci. Ze względu na ogromną popularność programu podjęto decyzję o wydłużeniu najnowszej edycji o jeden odcinek. Od soboty widzowie będą mogli oglądać Przesłuchania w Ciemno przez sześć, a nie tak jak to było dotychczas przez pięć tygodni. To właśnie w pierwszym etapie programu trenerzy skompletują 18-osobowe drużyny, które następnie zaprezentują się w Bitwach. Spośród nich sześć osób z każdego teamu trafi do etapu Sing Off. Ostatecznie w wielkim finale programu na scenie zaśpiewa troje uczestników z drużyny każdego trenera. Najlepiej śpiewające dziecko szóstej edycji The Voice Kids wybiorą widzowie w głosowaniu SMS.

The Voice Kids 6 - prowadzący

Niezmiennie w roli prowadzących zobaczymy Idę Nowakowską oraz Tomasza Kammela, którzy będą wspierać młodych uczestników na każdym etapie muzycznego  show telewizyjnej Dwójki. Nie zabraknie także byłych uczestników The Voice Kids, którzy są z nim związani do dziś. Tuż przed wejściem na scenę w trakcie Przesłuchań w Ciemno uczestnikom towarzyszyć będzie Antek Scardina, a Oliwier Szot ponownie wręczy zaproszenia do udziału w programie. 

Jaka będzie wiosna 2023? TAKIEJ pogody nikt się nie spodziewa. Upalna wiosna przed nami?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE