Mapa GTA VI będzie ogromna? Trwają pracę na największym światem GTA

2020-04-21 10:27
Mapa GTA VI będzie ogromna? Trwają pracę na największym światem GTA
Autor: screen z https://www.youtube.com/watch?v=vzHCK0qOMsA Mapa GTA VI będzie ogromna? Trwają pracę na największym światem GTA

GTA 6 oficjalnie nie zostało jeszcze zapowiedziane przez firmę Rockstar, to przecieki które pojawiają się w internecie nie pozostawiają złudzeń. Tym razem pojawiła się informacja o najnowszej mapie Grand Theft Auto. Jak duża będzie? Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Ogromny świat w GTA 6! Tworzony jest od kilku lat? Wiele plotek można znaleźć w internecie jeżeli chodzi o najnowsze wydanie kultowej gry Grand Theft Auto. Najnowsze informacje sugerują, że mapa która jest tworzona do GTA VI ma być ogromna. W związku z tym usatysfakcjonuje każdego fana tej kultowej produkcji. Warto zaznaczyć, że ostatnie doniesienia również mówią o tym kiedy Grand Theft Auto pojawi się na rynku. O tym pisaliśmy na ESKA.pl. Co już wiadomo o nowej mapie do GTA 6?

SuperNERD odc.19 Top 5 gier podobnych do Minecrafta.

Mapa w GTA 6: co już wiadomo?

Mapa w GTA 6 ma być bardzo rozbudowana. To jedna z nowości, która pojawi się na pewno w najnowszej części. Mapa jest budowana od 2014 roku i nie znajduje się na wczesnym etapie. Deweloperzy rozwijają grę, która ma być wypełniona wieloma ciekawymi misjami i nowymi atrakcjami na mapie. Oczywiście wszystkie te informacje są niepotwierdzone przez Rockstar. Firma kontynuuje swoją politykę, jeżeli chodzi o ignorowanie i nie komentowanie plotek. 

Najnowsze