GTA 6 - kiedy premiera? Ten ruch Rockstar ucieszył fanów!

2020-03-25 11:22
GTA 6: premiera coraz bliżej. Rockstar zaktualizowało stronę gry
Autor: screen z https://www.youtube.com/watch?v=3p9syJnuhzo GTA 6: premiera coraz bliżej. Rockstar zaktualizowało stronę gry

Gra GTA 6 zapowiadana jest od kilkunastu tygodni. Część graczy wierzy w to, że produkcja pojawi się jeszcze w 2020 roku. I mogą mieć rację, ponieważ Rockstar wykonało dość kluczowy ruch. Wszystkie szczegóły dotyczące GTA 6 zebraliśmy dla Was na ESKA.pl.

GTA 6 - premiera gry zbliża się wielkimi krokami i to wymarzona informacja dla wszystkich miłośników tej serii! Fani serii czekają na premierę nowej części od 2013 roku. Najważniejsze jest jednak to, że coraz więcej informacji na temat rozgrywki przekazuje firma Rockstar. Tym razem została zaktualizowana witryna gry Grand Theft Auto, co już spowodowało duże poruszenie. Najnowsze doniesienia, które publikują zagraniczne media są jednak takie, że gra nie będzie dostępna na początku dla wszystkich. Jak to możliwe?

GTA 6 - nowa strona

Fani GTA zauważyli, że w sieci została zaktualizowana strona GTA 6. Jeden z użytkowników, sprawdził zmianę w kodzie źródłowym witryny. Gracze przypominają, że bardzo podobną sytuację mieliśmy przed ujawnieniem GTA 5. Według najnowszych doniesień, grę GTA 6, firma Rockstar ma pokazać światu w środę 25 marca 2020 roku.

GTA 6 - dla kogo?

Mówi się, że GTA 6 może być dostępne na samym początku tylko i wyłącznie na konsole PlayStation 5. Sony podobno miało wykupić ekskluzywny pakiet pierwszeństwa, by najwięksi fani GTA zakupili najnowszą konsolę PS5. 

Najnowsze