GTA 6 w tym roku to fikcja! Czy premiera kultowej gry będzie opóźniona?

2020-04-07 15:32
GTA 6 w tym roku to fikcja! Czy premiera kultowej gry będzie opóźniona?
Autor: canva.com GTA 6 w tym roku to fikcja! Czy premiera kultowej gry będzie opóźniona?

GTA 6 to najbardziej wyczekiwana gra przez fanów na całym świecie. Niestety, okazuje się, że większość informacji, która pojawia się w sieci jest po prostu nieprawdziwa. My zebraliśmy w jednym miejscu te najważniejsze newsy, dotyczące GTA 6.

Grand Theft Auto, to gra która jest jedną z najpopularniejszych na świecie. O najnowszej szóstej części GTA pisaliśmy już Wam na ESKA.pl. W sieci pojawia się wiele niesprawdzonych informacji na temat produkcji od Rockstar. W sprawie GTA 6, zabrał głos aktor, który podłożył głos pod jednego z głównych bohaterów poprzedniej części gry Michaela De Santo. Okazuje się, że tak szybko nie zagramy w najnowszą odsłonę kultowej gry. Szczegóły znajdziecie w artykule poniżej. 

SuperNERD odc.19 Top 5 gier podobnych do Minecrafta.

GTA 6 - kiedy premiera?

Ned Luke zaapelował do fanów gry Grand Theft Auto, żeby nie rozsiewali plotek i fałszywych informacji związanych z najnowszą produkcją Rockstara. Okazuje się, że większość informacji, które wylądowały w sieci są po prostu nie prawdziwe i jak podkreśla aktor, tylko Rockstar Games wie, co będzie się działo w GTA 6. Kolejny z aktorów Shawn Fonteno, który użyczył głosu Franklinowi Clintonowi, w trakcie transmisji na żywo miał powiedzieć, żeby fani czekali tylko na oficjalne informacje od producenta gry. Czy w związku z tym będzie opóźnienie premiery Grand Theft Auto 6? Tego niestety nie wiadomo. Gra powstaje od kilkudziesięciu miesięcy, a jej premiera najprawdopodobniej nie odbędzie się w 2020 roku. Zagraniczne źródła podają termin premiery dopiero na 2021 rok.

Najnowsze