Maneskin

i

Autor: Wojciech Strozyk/REPORTER, VIPHOTO/East News

Maneskin w The Voice of Poland?! Tego chcą ich fani!

2021-08-16 9:34

Odkąd włoski zespół Maneskin wygrał Eurowizję 2021, jest o nich naprawdę głośno! Fani zachwycają się ich piosenkami i występami, a teraz okazuje się, że chcą ich nawet w najpopularniejszym, polskim show The Voice of Poland! O co dokładnie chodzi? Czy zwycięzcy Konkursu Piosenki Eurowizji pojawią się jesienią w nowej odsłonie programu?

Maneskin w The Voice of Poland?! Czy to w ogóle możliwe? Czy zespół Maneskin pojawi się w nowej edycji show? Tego w ostatnim czasie chcą ich fani! Wielkimi krokami zbliża się 12. odsłona najpopularniejszego, muzycznego programu The Voice of Poland. Na fanów formatu czeka sporo niespodzianek, a między innymi będzie to nowy skład trenerski, który z pewnością również da czadu na czerwonych fotelach! Jak już wiadomo w show trenerem została Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska, Marek Piekarczyk oraz Tomson i Baron. Jednak to nie koniec niespodzianek! Oprócz tego czekają na wszystkich wyjątkowi uczestnicy, ich historie, a także goście specjalni! Czy będzie to zespół Maneskin? Taki obrót akcji byłby spełnieniem marzeń niejednego fana włoskiego zespołu!

Wywiad z Maneskin

Maneskin w The Voice of Poland?!

Czy grupa Maneskin pojawi się w The Voice of Poland 12? Nie da się ukryć, że występ włoskiego zespołu byłby istną petardą! Czy tak się stanie? Na ten moment tego nie wiemy, jednak na Instagramie The Voice of Poland pojawiło się pytanie do wszystkich zainteresowanych, jakie utwory chcieliby usłyszeć w programie. Oczywiście pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, a wśród nich został wymieniony wielokrotnie zespół Maneskin. Czy twórcy show spełnią marzenie fanów włoskiej grupy muzycznej i któryś z uczestników zaśpiewa piosenkę z ich repertuaru? A może Maneskin zaskoczy wszystkich swoją obecnością na scenie? Oczywiście, co wydarzy się w programie jest na razie jedną wielką tajemnicą. O wszystkim przekonamy się już jesienią, oglądając najnowszą edycję The Voice of Poland.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE