Jurorzy The Voice of Poland 12

i

Autor: Jan Bogacz / TVP

The Voice of Poland 12 - jak znaleźć się na widowni? To banalnie proste!

2021-08-11 13:26

Format The Voice jest uwielbiany nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie. To nie tylko rozrywka w wolny wieczór, ale także możliwość poznania nowych talentów i osób, które mogą zawojować na muzycznej scenie. Wielkimi krokami zbliża się nowa, 12. edycja show i okazuje się, że można zasiąść na widowni podczas nagrywania odcinków! Jak to zrobić?

Wielkimi krokami zbliża się The Voice of Poland 12, czyli najchętniej oglądany program telewizyjny. Powód? Oczywiście nowe osobowości i ich przeurocze talenty, ale także repertuar dzięki któremu, każdy sobotni wieczór staje się prawdziwym relaksem dla ucha. Jak już wiadomo skład trenerski uległ zmianie. W najnowszej odsłonie najchętniej oglądanego show o charakterze muzycznym, nie zobaczymy Michała Szpaka, Urszuli Dudziak oraz Edyty Górniak. Ich miejsce tuż obok weteranów Tomsona i Barona zajmie debiutująca w programie Sylwia Grzeszczak, Justyna Steczkowska która na trenerskim fotelu zasiądzie czwarty raz oraz Marek Piekarczyk, który do tej pory pojawił się w drugiej, trzeciej, czwartej i piątej edycji programu. Oprócz tego widzowie mogli go oglądać w pierwszej edycji The Voice Senior, gdzie zasiadał obok Urszuli Dudziak, Alicji Majewskiej i Andrzeja Piasecznego.

MaRina w finale The Voice Kids 4! Jej występ inspiracją dla młodych wokalistów

The Voice of Poland 2021 - widownia

Jak znaleźć się na widowni The Voice of Poland 12? To banalnie proste! Niedawno został ogłoszony tak zwany casting na publiczność i aby się tam znaleźć wystarczy wysłać zgłoszenie pod mailowy adres [email protected]. To z pewnością będzie niesamowita przygoda i możliwość zobaczenia wszystkiego na żywo!