Mandaryna, Akon, Britney Spears i inni - co słychać u kultowych gwiazd? Będziecie w szoku!

2020-07-06 16:25
Mandaryna, Akon, Britney Spears i inni - co słychać u kultowych gwiazd? Będziecie w szoku!
Autor: East News: PIOTR FOTEK/REPORTER, BabiradPicture/REX/Shutterstock, face to face/FaceToFace/REPORTER

Zastanawialiście się kiedyś co słychać u kultowych gwiazd, które kilka lub kilkanaście lat temu rządziły na scenach? Jeśli tak, to przychodzimy wam z pomocą i wyjaśniamy wszystkie informacje! Co dzisiaj porabia między innymi Mandaryna, Akon, Britney Spears i inni? Te informacje z pewnością bardzo was zaskoczą!

Mandaryna, Akon, Britney Spears i inni - co słychać u kultowych gwiazd? Takie informacje z pewnością ciekawią niejedną osobę. Wielu artystów jeszcze kilka lat temu debiutowało na scenach i w wielu rozgłośniach radiowych na całym świecie. Co dzieje się z nimi teraz? Czy dalej tworzą kawałki i koncertują? Pamiętacie piosenkarkę Britney Spears i jej wielki hit Baby One More Time? To dopiero były czasy, kiedy każdy nucił kawałek i bujał się w jego rytmach. Jesteście ciekawi co słychać o Britney? Otóż wokalistka w 2016 roku wydała swoją ostatnią płytę zatytułowaną Glory. Co ciekawe, w tamtym czasie gwiazda wystąpiła również na gali Billboard Music Awards 2016 i odebrała statuetkę honorową Millennium Award za wpływ na przemysł muzyczny. Od tamtej pory piosenkarka nie wydała większych hitów i na ten moment nie szykują się żadne nowe produkcje. W 2019 roku zagraniczna gwiazda miała rozpocząć koncertowanie, ale finalnie tak się nie stało. Artystka na Instagramie umieściła wtedy informację, że powodem tej decyzji był zły stan zdrowotny jej ojca. Co ciekawe, fani Britney Spears odkryli wtedy, że została zamknięta w szpitalu psychiatrycznym. Obecnie kultowa gwiazda spotyka się z 26-letnim trenerem fitness Sanem Asgharim, którego poznała w 2016 roku na planie teledysku Slumber Party.

Jesteście ciekawi co słychać u Akona, Mandaryny i innych gwiazd np. dziewczyn z zespołu Spice Girls lub Gosi Andrzejewicz? Odpowiedź poznacie poniżej.

Ariana Grande kiedyś i dziś

Mandaryna, Akon i inni - co słychać u gwiazd?

Kiedyś ich piosenek słuchali prawie wszyscy! Co obecnie robią kultowe gwiazdy takie jak Mandaryna, Akon, Gosia Andrzejewicz lub dziewczyny ze Spice Girls? Czy kariera muzyczna dalej trwa w ich życiu? Karta YouTube na czasie to miejsce, w którym pojawia się wiele interesujących treści. To spore wyróżnienie dla niejednego twórcy, gdyż materiały zostają docenione i mają możliwość trafić do większego grona odbiorców. Niedawno internauci mogli zauważyć na 23 pozycji wideo z kanału Dla Pieniędzy, w którym zostały ukazane historie z życia wyżej wymienionych gwiazd. Co ciekawe, materiał Kiedyś byli sławni - co robią teraz, doczekał się aż dwóch części. Jeśli więc zastanawiacie się co robią zapomniane gwiazdy, nie czekajcie ani chwili dłużej - w filmach poniżej poznacie odpowiedź!

W skrócie możemy wam tylko zdradzić, że Gosia Andrzejewicz często relacjonuje na swoim Instagramie nagrania do programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a Mandaryna czasami pojawia się na ściankach lub w programach śniadaniowych i całą swoją uwagę poświęca szkole tańca oraz dzieciom - Xavierowi i Fabienne. Więcej interesujących szczegółów, poznacie w materiałach wideo z kanału Dla Pieniędzy, które zostawiamy wam poniżej.

Piosenki młodych gwiazd - czy rozpoznasz je po kilku słowach?

Pytanie 1 z 10
"Don’t have to fly across no seas tonight" - słyszymy w kawałku Viki Gabor:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze