Mama i malutka córka dają czadu na TikToku. Rozczulenie dzięki im piosenkom gwarantowane!

2021-10-16 14:21
tiktok - Lena Olszewska
Autor: canva, screen z tiktok/@olsz_lena

TikTok bez żadnego ale jest liderem wśród dostępnych aplikacji na rynku. Niedawno jego użytkownicy odkryli śpiewającą mamę z malutką córką, które dają po prostu czadu! Ich wykonania stały się hitami w aplikacji, a w komentarzach wylewają się co chwile pozytywne słowa. Tego nie można przegapić! Rozczulenie dzięki im występom gwarantowane!

Mama i malutka córka dają czadu na TikToku. Rozczulenie dzięki im piosenkom gwarantowane! W ostatnim czasie na popularności zaczęły zyskać aplikacje. To dzięki nim szybko i sprawnie można znaleźć to, co nas interesuje. To także idealny sposób na nudę oraz jak się również okazało sposób na stanie się gwiazdą internetu. Influencerzy, youtuberzy i tiktokerzy są dzisiaj idolami wielu osób, a w dodatku mogą przy tym zarobić nawet dobre pieniądze. Powoli jednak w zapomnienie idzie Facebook i Instagram, a na popularności zyskuje TikTok. To właśnie ta aplikacja przepełniona jest kreatywnością twórców, których internauci po prostu uwielbiają. Idealnym dowodem na to jest chociażby Maria Jeleniewska, Damian Tkaczuk czyli słynny "pracownik" Zary, czy też Olek z zagranicy, którego polscy widzowie po prostu pokochali! W ostatnim czasie serce wszystkich skradła jednak mama i jej malutka córka. Dziewczyny na TikToku dają po prostu czadu!

Daria niczym Amy Winehouse. Magiczne wykonanie w ESKA Live

Mama i córka dają czadu na TikToku

Mama i córka skradły całe show na TikToku! Mowa o Lenie Olszewskiej z Kołaczkowa i jej córeczce, które w muzycznej aplikacji dają po prostu czadu! Dziewczyny śpiewały między innymi piosenki Sanah, Ani Dąbrowskiej czy też Dawida Kwiatkowskiego, który sam wzruszył się na ten widok! Co ciekawe młoda mama, czyli Lena Olszewska jest samoukiem i jakiś czas temu wystąpiła w Szansie na Sukces. Lena zaśpiewała wtedy piosenkę Ani Dąbrowskiej - Poskładaj mnie. Jeśli chcecie zobaczyć jak dziewczyny dają czadu na TikToku to obejrzyjcie nagrania zamieszczone poniżej. Rozczulenie i poprawa humoru gwarantowana!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze