Mała Roksana Węgiel na planie teledysku. Tego o niej nie wiedzieliście!

2021-10-17 13:40
Roksana Węgiel
Autor: screen z YouTube/Rompey Oficjalny

Roksana Węgiel jest dziś jedną z popularniejszych artystek w naszym kraju. Nie tylko koncertuje, ale także bierze udział w przeróżnych projektach i tworzy muzyczne nowości dla swoich fanów. Okazuje się jednak, że zanim była sławna to wystąpiła w teledysku jako gość. Tego o niej nie wiedzieliście!

Roksana Węgiel idzie przez branżę muzyczną niczym burza! Odkąd wygrała The Voice Kids, jej kariera rozwinęła się w szybkim tempie. Następnie był podbój Eurowizji Junior w 2018 roku i kolejny sukces w postaci wygranej. Teraz wszyscy fani artystki mogą obserwować jej muzyczną przemianę i to, jak w mgnieniu oka staje się prawdziwą gwiazdą, która zachwyca już nie tylko talentem, ale także metamorfozą. Jej brązowe włosy zastąpiły jakiś czas temu blond pasemka, które niesamowicie pasują do urody Roxie. Zanim jednak artystka stała się sławna próbowała swoich sił w programie dla dzieci Petersburski Music Show. Oprócz tego nagrała piosenki o butach czy też wakacjach, które cały czas można znaleźć w sieci. Jednak to jeszcze nie koniec. Okazuje się, że Roksana Węgiel mając zaledwie 10 lat wystąpiła w teledysku disco-polo! Tym razem nie śpiewała, lecz robiła za bohaterkę. Sprawdźcie jak sobie poradziła!

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel

Roksana Węgiel bohaterką teledysku

Mało kto wie, ale Roksana Węgiel ma na swoim koncie rolę w teledysku disco-polo. Artystka mając 10 lat wystąpiła w klipie zespołu Rompey do skocznej piosenki zatytułowanej Mam obsesję. Co ciekawe, klip został wyświetlony już blisko 800 tys. razy, a w komentarzach pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy:

- Ooo!A Roxie teraz nagrywa swoje własne teledyski❤

- Ale roxie się zmieniła❤👑😰

- Jaka słodka Roxie. Wtedy mało kto ją znał, a teraz jaka gwiazda w Polsce

- Szkoda,że Roksana nie jest tutaj wokalnie a wizualnie,ale i tak na plus :)

Jak widać, Roksana Węgiel spodobała się wszystkim w takiej odsłonie. Choć wtedy z pewnością nie wiedziała co ją czeka, to dziś może być z siebie naprawdę dumna! Teraz sama nagrywa teledyski i jest w nich nie tylko bohaterką, ale także piosenkarką. Poniżej możecie obejrzeć, jak Roxie wypadła w teledysku disco-polo. Po tylu latach ciężko ją rozpoznać!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze