Złoty przycisk w polskim Mam Talent. Agnieszka Chylińska nie umiała powstrzymać łez!

2021-09-04 21:01
Agnieszka Chylińska
Autor: YouTube/ TVN Talent Show

Jesień to dla wielu ulubiona pora roku ze względu na fakt, że wszystkie popularne formaty wracają na antenę. Już niebawem widzowie będą mogli oglądać występy uczestników kolejnej edycji programu Mam Talent. W sieci pojawiło się wideo z wokalistką, która otrzymała złoty przycisk. Agnieszka Chylińska zalała się łzami, słuchając interpretacji swojego hitu.

Mam Talent - złoty przycisk to wyróżnienie, jakie mogą otrzymać tylko nieliczni. Otrzymanie przepustki wprost do półfinału programu to marzenie każdego z biorących w nim udział uczestników. Możemy być pewni, że w kolejnej, trzynastej już edycji Mam Talent, która wystartuje we wrześniu, nie zabraknie prawdziwych talentów, które na pewno zasłużą na taki awans. W sieci, jako zapowiedź kolejnego sezonu Mam Talent, pojawiło się wideo, którego bohaterką jest pierwsza zdobywczyni złotego przycisku. Uczestniczka, o której mowa, zdecydowała się na odważny krok. Mianowicie wykonała na scenie jeden z największych hitów z repertuaru zasiadającej w jury talent show Agnieszki Chylińskiej. Uwielbiająca muzykę rockową artystka sięgnęła po kawałek Kiedy powiem sobie dość, który powstał w czasach, kiedy Agnieszka Chylińska była jeszcze wokalistką grupy O.N.A. Jak widać, ryzyko zdecydowanie się opłaciło. Złotego przycisku nie wcisnęła jednak znana piosenkarka!   

Złoty przycisk w Mam Talent

Agnieszka Chylińska nie umiała powstrzymać łez, słuchając utworu ze swojego repertuaru w wykonaniu uczestniczki, która, jak sama przyznała, jest wieloletnią fanką polskiej artystki. W pewnym momencie dołączyła do niej na scenie, by wspólnie wykonać nieśmiertelny hit Kiedy powiem sobie dość. Na wciśnięcie złotego przycisku zdecydowała się jednak nie Agnieszka, a Małgorzata Foremniak. Zobaczcie występ już teraz.

ESKA XD #030 - FAME MMA 11, KOZACKA MIŁOŚĆ, SEKRETY PIŁKARZY
Najnowsze