Mam Talent 2021

i

Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn

Mam Talent - bilety na półfinały. Gdzie kupić i po ile? [BILETY, CENA]

2021-11-03 16:50

W każdej edycji Mam Talent zaraz po castingach przychodzi pora na półfinałowe odcinki, które odbywają się na żywo! To wszystko odbywa się nie tylko przed jurorami i prowadzącymi, ale także przed publicznością. Jak znaleźć się przed sceną? Gdzie kupić bilety na półfinałowe odcinki Mam Talent? Wszystkie najważniejsze informacje na ten temat, znajdziecie poniżej.

Mam Talent - bilety na półfinały. Gdzie kupić i po ile? To ciekawi wiele osób, które chciałyby znaleźć się na widowni przed wielką sceną. Mam Talent to rozrywkowe show, które ma za zadanie pokazać wszystkim utalentowane osoby pod każdym względem! Obecnie trwa 13. edycja programu, w którym oceniają uczestników jurorzy w lekko zmienionym składzie. Mianowicie obok Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremiak, zasiada teraz Jan Kliment - tancerz, znany wszystkim bardzo dobrze z show Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Za kulisami również nieco się zmieniło. Tuż obok Marcina Prokopa brakuje Szymona Hołowni, jednak jego miejsce godnie zastępuje Michał Kempa. Po emocjonalnych odcinkach castingowych, które były nagrywane jakiś czas temu, przyszła pora na półfinały. Ten etap show odbywa się na żywo, dlatego można stać się częścią Mam Talent i znaleźć się na widowni. Jak to zrobić? Gdzie kupić bilety i po ile?

Justyna Jary i Daniel Peszko w Mam Talent 2021! Uczestnicy zachwycili jurorów

Mam Talent - bilety na półfinały [CENA, GDZIE KUPIĆ]

Wielu fanów Mam Talent, chciałoby znaleźć się na widowni, by móc podziwiać przeróżne talenty oraz zobaczyć na żywo jurorów i prowadzących. Emocje z pewnością byłyby inne niż przed ekranem telewizora, dlatego wiele osób zastanawia się ile kosztują bilety na Mam Talent. Okazuje się, że bilety na półfinały 13. edycji Mam Talent można bez problemu zakupić na stronie internetowej ebilet.pl. Ich ceny zaczynają się już od 199 złotych. Przypomnijmy, że półfinały na żywo odbywają się 6, 13 i 20 listopada. Finał natomiast będzie miał miejsce 27 listopada, a bilety dostępne są już od 299 złotych.

ZOBACZ TAKŻE: Mam Talent - najstarsza uczestniczka programu dała czadu! Łzy wzruszenia gwarantowane

Sonda
Którego jurora Mam Talent lubisz najbardziej?