Próbował już prawie w każdym polskim talent-show! Teraz walczy o zwycięstwo w Mam Talent 13

2021-10-14 13:24
Thomas i Angelika Grotto - Mam Talent 2021
Autor: x-news/TVN

Widzowie popularnych w Polsce talent-shows z pewnością doskonale wiedzą, kim jest Thomas Grotto. Włoski wokalista próbował swoich sił w wielu hitowych formatach telewizyjnych. Teraz przyszedł czas na kolejny. Utalentowanego Włocha możemy podziwiać w nowej odsłonie programu Mam Talent. Przypominamy, w jakich jeszcze programach występował artysta.

Mam Talent 13 - Thomas Grotto to kolejny uczestnik, który zdecydował się na występ w popularnym programie telewizyjnym, w którym jurorzy w składzie Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremniak i Jan Kliment poszukują prawdziwych talentów. Z pewnością wiele osób, które miały okazję zobaczyć wokalny popis Thomasa i jego żony Angeliki, nie mogło oprzeć się wrażeniu, że skądś znają uczestnika 13. edycji popularnego talent show. Nic dziwnego! Zanim Thomas trafił na scenę Mam Talent, brał udział w licznych formatach telewizyjnych. Nie zawsze wygrywał, jednak dzięki swojej charyzmie zdołał zaskarbić sobie sympatię polskiej publiczności. Mało kto wie o tym, że początki Thomasa w polskich programach telewizyjnych sięgają już wczesnych lat 2000! Jak można przeczytać na oficjalnej stronie Thomasa Grotto, w 2006 roku brał on udział w Szansie na sukces. Występ w cieszącym się wówczas wielką popularnością programie był dopiero początkiem wieloletniej przygody telewizyjnej Włocha.

Thomas Grotto brał udział w wielu programach

Uczestnik 13. edycji Mam Talent ma na swoim koncie aż trzy występy w Szansie na sukces. Pierwszy miał miejsce w 2006, drugi w 2007, a trzeci w 2010 roku. Za trzecim razem w końcu zwyciężył, dzięki czemu mógł zaprezentować swój talent w Sali Kongresowej w Warszawie, gdzie zajął II miejsce. W międzyczasie wokalista startował też w castingach do show Śpiewaj i walcz. Polscy widzowie mogli zobaczyć Thomasa również w X Factorze, gdzie dotarł do półfinałów, a kilka lat później w The Voice of Poland. Jego występ nie zachwycił jednak trenerów muzycznego show. Po 3 latach przyszedł czas na kolejny format - Mam Talent. Czy tym razem uda mu się wygrać?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze