Mam talent 2021 - ten występ doprowadził Jana Klimenta do łez. Dostali złoty przycisk!

2021-09-20 9:22
Jan Kliment
Autor: Youtube.com/TVN Talent Show

Mam talent 2021 trwa już od kilku tygodni. Za nami już wiele niesamowitych występów, ale w ostatnim odcinku wyemitowanym w sobotę 18.09.2021 pojawił się zespół, który już uważany jest za faworytów. Doprowadzili do łez Jana Klimenta i zachwycili publiczność. Co więcej, dostali złoty przycisk! O kim mowa?

Mam talent 2021 - ten występ doprowadził Jana Klimenta do łez. Dostali złoty przycisk! Na scenie flagowego talent show stacji telewizyjnej TVN pojawił się zespół, który niespodziewanie zachwycił wszystkich. Grupa składająca się z nastolatków zachwyciła swoimi niesamowitymi umiejętnościami wokalnymi. Co więcej, zaprezentowali się jako dojrzali artyści, ponieważ zaśpiewali własną piosenkę. - Taka młodość może wygrać ten program - powiedział po występie wzruszony Jan Kliment. - Nie wyobrażam sobie, że zabraknie was w programie - dodała Agnieszka Chylińska. Talent młodzieży zachwycił także prowadzących, którzy w tej edycji mają możliwość doprowadzenia uczestnika bezpośrednio do półfinału poprzez wciśnięcie złotego przycisku. To właśnie w tym przypadku go wykorzystali. Kim półfinaliści Mam talent 2021?

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

The White Tigers - kim są?

Zdobywcy złotego przycisku w Mam talent 2021 to The White Tigers, zespół muzyczny założony w 2016 roku w Wieruszowie. Najmłodszy chłopiec miał wtedy 9 lat, a wokalistka niecałe 10. Pierwsze nuty w tym wieku to nie lada wyzwanie, ale regularne spotkania tydzień po tygodniu przynosiły efekty. Po około dwóch latach zaczęły się wspólne koncerty, festyny i majówki. Śpiewali głównie covery o tematyce dziecięcej. Szybko zaczęli tworzyć własne utwory i wydali pierwszą płytę. Grali support przed Anią Wyszkoni i Kasią Kowalską w Filharmonii Podlaskiej (Białystok).

Mam talent 2021 - kiedy i gdzie oglądać?

Mam talent powrócił na antenę TVN-u już w pierwszym tygodniu września 2021. Nowa edycja pokazywana będzie w te same dni i o tej samej porze co poprzednia, czyli w soboty o 20:00. Pierwszy odcinek został wyemitowany już 4 września.

Najnowsze