Małgorzata Foremniak w SZOKU. TAKIEJ reakcji w Mam Talent nikt się nie spodziewał!

2021-09-17 14:30
Małgorzata Foremniak w SZOKU. TAKIEJ reakcji w Mam Talent nikt się nie spodziewał!
Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn Małgorzata Foremniak w SZOKU. TAKIEJ reakcji w Mam Talent nikt się nie spodziewał!

Trzynaście edycji była w programie, ale już dawno nie doznała aż takiego szoku. Małgorzata Foremniak, bo o niej mowa zaniemówiła, w czasie występu 25-letniego uczestnika z Krakowa. Co takiego zrobił, że aktorka była aż tak zdumiona? Przekonajcie się i obejrzyjcie wideo już teraz.

Małgorzata Foremniak w Mam Talent zazwyczaj opanowana i zawsze spokojnie wyrażająca swoją opinię. A teraz? Takiej reakcji w programie nikt się nie spodziewał! Popularna aktorka, która od pierwszej edycji zasiada za jurorskim stołem była zdumiona tym, co zobaczyła. Mieliśmy już występ śpiewaka poligloty, 13-letniego akrobaty powietrznego, a także 12-latki, która śpiewa głosem najbardziej dojrzałej artystki musicalowej. Jednak w drugim odcinku jesiennej odsłony talent show największe wrażenie wywarł na niej Kamil Kobędzowski. 25-latek uwielbia jazdę akrobatyczną na rowerze. Właśnie jego umiejętności zrobiły na jurorce ogromne wrażenie. Zresztą nie tylko na niej!

Mam Talent 2021: Miki Gonzalo - rozśpiewany Hiszpan rozbawił publiczność [TYLKO U NAS]

ESKA Live: Shanguy z ekskluzywnym koncertem na ESKA.pl!

Mam Talent 2021 - Małgorzata Foremniak w szoku

Mam Talent to nie tylko trampolina do kariery, ale przede wszystkim idealna okazja, by spełnić marzenia. Zdecydowanie te już po części spełniły się, jeśli chodzi o Kamila Kobędzowskiego. Stawanie na kierownicy, chodzenie po rowerze, stawanie na siodełku, a to wszystko podczas gdy rower jeździ. To wszystko i jeszcze więcej nie sprawia kłopotu 25-letniemu uczestnikowi z Krakowa. Małgorzata Foremniak po występie powiedziała: - Kamil, zatkało mnie. Co mam powiedzieć? Jestem mały Dyzio, przy tym co ty robisz. Wiesz co jest niesamowitego? Ty się cały czas śmiejesz. Robisz jakieś extra, trudne jakieś ekwilibrystyki i cały czas się śmiejesz!

W szoku była Małgorzata Foremniak, ale również nowy prowadzący show, Michał Kempa. Właśnie on wykorzystał swój złoty przycisk i przeniósł uczestnika automatycznie do półfinału. Bardzo pozytywnie o występie wypowiadają się również internauci. Pojawiły się komentarze:

  • Bez dwóch zdań Ma Talent!
  • Należy mu się ten złoty przycisk, dobra robota!
  • Szok, ale umiejętności!

Przegapiliście? To koniecznie zobaczcie ten występ poniżej.

Mam Talent 2021 wróciło z mocnym uderzeniem. Jesienią po raz pierwszy w historii programu zobaczymy między innymi pokaz gry na kryształowych misach. W zdumienie wprawi nas popis piloxingu, pokaz rżnięcia drewna na czas oraz żonglerka cigar boxami. Na scenie wystąpią niezwykli akrobaci, liczne grupy taneczne oraz młodzi i zdolni wokaliści. Nie zabraknie także burleski, pole dance czy football freestyle!

Najnowsze