Mam Talent 2021 - Liana Hrytsa: kim jest? Zaskoczyła swoim występem!

2021-09-17 12:41
Mam Talent 2021 - Liana Hrytsa zaskoczyła swoim występem!
Autor: fot. TVN

Każdy kolejny odcinek Mam Talent 2021 to wielkie emocje. Na scenie pojawiła się Liana Hrytsa. Ta dziewczyna wie jak zrobić wrażenie! Kim jest utalentowana uczestniczka 13. edycji Mam Talent? Oto kilka ciekawych informacji na jej temat.

Liana Hrytsa w Mam Talent 2021 - takiego występu się nie spodziewaliście! Trwa jedno z najchętniej oglądanych show telewizyjnych - Mam Talent. W 13. edycji produkcji zaszły pewne zmiany. Prowadzącym został Michał Kempa, a w jury zasiadł Jan Kliment. Co więcej, program ma nowe zasady. Po raz pierwszy pojawiły się platynowy przycisk oraz dzika karta. W show wystąpiła uczestniczka, którą bez wątpienia można nazwać poliglotką. Poznajcie Lianę Hrytsę!

Agnieszka Chylińska zdumiona tym co zobaczyła. Momentalnie wstała w Mam Talent

Mam Talent - najlepsze występy w historii programu

Liana Hrytsa - kim jest?

23-letnia wokalistka pochodzi z okolic Lwowa. Do Polski przyjechała jako 17-latka i na dobre zadomowiła się w Poznaniu, gdzie rozwija się muzycznie, koncertuje i dorabia jako trenerka fitnessu. Ukończyła Filologię Hebrajską. Liana mówi i śpiewa w 5 językach: ukraińskim, rosyjskim, angielskim, polskim i hebrajskim.

Sonda
Czy oglądasz najnowszą edycję Mam Talent?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze