Agnieszka Chylińska zdumiona tym co zobaczyła. Momentalnie wstała w Mam Talent

2021-09-16 16:44
Mikołaj Szwocher
Autor: Mirosław Sosnowski/Tvn (X-News)

Agnieszka Chylińska była zachwycona występem jednego z uczestników trzeciego odcinka nowej edycji programu Mam talent. Na scenie pojawił się uczestnik z niesamowitym talentem, który widzów zachwyci tak samo, jak jurorów. Występ możesz zobaczyć przedpremierowo w Eska.pl. Nagranie znajdziesz niżej.

Mam Talent 2021 - Agnieszka Chylińska znana jest ze swojego ciętego języka i nieprzewidywalnych zachowań. Dokładnie w sobotę 4 września wystartowała kolejna odsłona uwielbianego przez widzów w całej Polsce formatu, w którym poszukiwane są rozmaite talenty. Wśród biorących udział w castingach osób nie zabrakło tradycyjnie wokalistek i wokalistów. Trzynasta edycja Mam talent okazuje się być niezwykle emocjonująca dla znanej jurorki. Ostatnio pisaliśmy, że Agnieszka Chylińska przerwała jeden z występów i wstała z fotela. Teraz jednak nie pojawiły się negatywne emocje, a pozytywne. Na scenie pojawił się utalentowany chłopiec z gitarą. Fragment jego występu możecie zobaczyć poniżej. Czy was także zachwyca wykonanie numeru?

Mikołaj Szwocher - 12-latek z gitarą oczarował Agnieszkę Chylińską!

Mikołaj Szwocher - kim jest?

Niezwykle utalentowany 12-latek z Kosakowa koło Gdyni. Występuje na scenach Teatru Muzycznego i Teatru Komedii Valldal w Gdyni. Jako kilkulatek zaczynał grę na gitarze klasycznej, ale jego prawdziwa fascynacja zaczęła się w momencie, gdy wziął do ręki gitarę elektryczną. Marzy o założeniu własnego zespołu rockowego.

Mam talent 2021 - kiedy i gdzie oglądać?

Mam talent powrócił na antenę TVN-u już w pierwszym tygodniu września 2021. Nowa edycja pokazywana będzie w te same dni i o tej samej porze co poprzednia, czyli w soboty o 20:00. Pierwszy odcinek został wyemitowany już 4 września.

Najnowsze