Mam Talent 2019: Duo No Gravity łamie granice wytrzymałości! [PRZEDPREMIEROWO]

2019-10-17 15:23 RW
Mam Talent 2019: Duo No Gravity łamie granice wytrzymałości! To faworyci do zwycięstwa?!
Autor: Mirosław Sosnowski / TVN Mam Talent 2019: Duo No Gravity łamie granice wytrzymałości! To faworyci do zwycięstwa?!

Duo No Gravity - kim są i skąd pochodzą? Warto poznać bliżej tych uczestników, ponieważ według wielu osób - to faworyci do zwycięstwa w Mam Talent. W ostatnim przed finałem odcinku zszokowali publiczność w studio, prowadzących i jurorów. Przekonajcie się sami - już teraz oglądając przedpremierowy fragment - na ESKA.pl

Mam Talent 2019: Duo No Gravity to faworyci do zwycięstwa? Wiele osób po obejrzeniu przedpremierowego wideo z występu tego duetu, tylko na ESKA.pl - odpowie sobie na te pytanie. Ojciec wraz ze swoim synem sprawi, że na ciele jurorów pojawi się gęsia skórka. Ciekawe, czy przejdą do dalszego etapu! 

Zobacz: Mam Talent 12 - Ana Andrzejewska otrzymała złoty przycisk! Kim jest uczestniczka show?

Duo No Gravity - kim są?

2 lata temu podczas wizyty w wesołym miasteczku, Mattia zauważył akrobatów z pokazem hand2hand. Tak bardzo urzekł go ten występ, że poprosił tatę, aby spróbowali zrobić to samo. Trenują już od ponad roku, zwykle przez 2 godziny w tygodniu. Mówią o sobie, że są amatorami z pasją do sztuki cyrkowej i dobrej zabawy. Wzięli udział we włoskiej edycji Mam talent!, docierając do odcinków półfinałowych.

Najnowsze