Mam Talent 12 - kiedy nowa edycja show?

2018-12-06 12:21
Mam Talent 2018 - ZWYCIĘZCA już znany! Dowiedzcie się, kto wygrał show
Autor: Artur Zawadzki/REPORTER Mam Talent 2018

Kiedy telewizja TVN pokaże nową edycję talent show? Na ESKA.pl dowiecie się, kiedy zobaczymy Mam Talent 12.

Mam Talent 12 - kiedy nowa edycja show? Fani programu zaczęli zadawać takie pytanie tuż po finale 11. edycji. Nic w tym dziwnego. W końcu Mam Talent to jedno z ulubionych show Polaków. Uczestnicy obdarzeni najróżniejszymi zdolnościami co roku zaskakują widzów, a każdy odcinek aż kipi od wielkich emocji.

Kiedy nowe odcinki Mam Talent?

Kiedy będzie Mam Talent 12? Wielu widzów już w finale programu wychwyciło informacje na ten temat. W ostatnim odcinku zwyciężył akrobatyczny duet Duo Destiny. Drugie miejsce zajęła 12-letnia Emilia Nowak, a na miejscu trzecim znalazł się Patryk Niekłań.

Na samym końcu finału ekipa show zapewniła, że Mam Talent 12 obejrzymy w 2019 roku. Kiedy zobaczymy nowe odcinki? Możemy to wywnioskować ze słów Bogdana Czaji, zastępcy dyrektora programowego TVN, który rozmawiał na ten temat z serwisem Wirtualnemedia.pl. Czaja stwierdził, że siła programu tkwi w tym, że edycje dzieli roczna przerwa. Dzięki temu twórcy mają czas na wyszukanie utalentowanych uczestników.

Duo Destiny - kim są zwycięzcy Mam Talent 2018?

Jego słowa znaczą, że najprawdopodobniej Mam Talent 12 będzie miało swoją premierę jesienią 2019. 11. edycja show wystartowała 8 września. Możemy się więc spodziewać, że pierwszy odcinek Mam Talent 12 zobaczymy w okolicach tej daty.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze