Finalista Mam Talent miał poważny wypadek dzień po finale. W jakim stanie jest Patryk Niekłań?

2018-12-04 9:52
Mam Talent! Finaliści show w 2018 roku
Autor: Materiały prasowe Patryk Niekłań

Patryk Niekłań przebywa w szpitalu po wypadu, który miał miejsce tuż po finale Mam Talent. Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

W sobotę 1 grudnia mogliśmy być świadkami spektakularnego finału Mam Talent 2018. Patryk Niekłań, niezwykły artysta cyrkowy, który zasłużył na złoty przycisk, a następnie awansował do finału głosami widzów, zajął w nim trzecie miejsce. Dzień później artysta podróżował do rodzinnych Katowic. Jak podaje echodnia.eu podczas podróży z Warszawy doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Patryk Niekłań miał wypadek samochodowy. Co się stało? 

Niekłań podróżował autem do rodzinnego miasta. W okolicach Nieporętu stracił panowanie nad pojazdem, który wpadł w poślizg i uderzył w drzewo na drodze wojewódzkiej 631. W samochodzie nie podróżowały z nim żona i kilkutygodniowa córeczka. 

Patryk Niekłań - jaki jest stan artysty? 

Po wypadku Niekłań został przewieziony do szpitala w Warszawie. Stan artysty określany był jako ciężki, jednak jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Patryka wspiera rodzina. Z pewnością od wielu poważnych obrażeń uchroniła akrobatę atletyczna budowa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze