Duo Destiny - kim są zwycięzcy Mam Talent 2018?

2018-12-02 20:09
Duo Destiny - kim są zwycięzcy Mam Talent 2018?
Autor: fot./screen/youtube.com/Duo Destiny Duo Destiny

W tej edycji Mam Talent zwyciężyli Duo Destiny! Na ESKA.pl dowiecie się, kim są i obejrzycie ich występy.

Duo Destiny - kim są zwycięzcy Mam Talent 2018? Wiele osób zadaje sobie teraz takie pytanie. Para akrobatów wygrała w tegorocznej edycji show TVN, więc będziemy o nich słyszeć częściej. Duo Destiny od początku dawali świetne pokazy, ale żeby być lepszymi od innych, musieli dać z siebie wszystko. Dowiedzcie się czegoś więcej o Duo Destiny i zobaczcie ich najlepsze występy.

Kim są Duo Destiny?

Kinga Grześków i Gonzalo Roque to niezwykły duet tworzący Duo Destiny. Występują razem od 2015 roku. Wcześniej znali się z zawodów i turniejów międzynarodowych. Kiedy Kinga dostała propozycję pracy w show na Majorce, potrzebowała partnera do pary. Napisała wiadomość na Facebooku do akrobatów których kojarzyła z zawodów. Gonzalo zdecydował się w ciągu 24 godzin. Zostawił poukładane życie w Portugalii i wyjechał na 8 miesięcy. Nie mieli wtedy jeszcze swojego głównego numeru. Zakończyli kontrakt ale dwa miesiące później dostali propozycję kolejnego. Rozpoczęli treningi i w ciągu dwóch miesięcy stworzyli swój własny pierwszy autorski układ. Po tym wyjeździe zdecydowali się założyć Duo Destiny.

Marcin Sójka - TEKST piosenki Zaskakuj mnie

Kinga Grześków ma 22 lata i jest z Zielonej Góra. W wieku 7 lat zaczęła uprawiać akrobatykę sportową. Mając 11 lat została powołana do kadry narodowej i przez 6 lat reprezentowała Polskę na arenie międzynarodowej. Po zakończeniu kariery w kadrze dalej rozwijała swoje artystyczne talenty. Kinga interesuje się filmografią, reżyserią i edycją filmową. Hobbistycznie i amatorsko montuje swoje własne filmy.

Gonzalo ma 29 lat i pochodzi z Samora Correia. To artysta cyrkowy, który zaczął uprawiać akrobatykę w wieku 11 lat. W wieku 15 lat dołączył do kadry narodowej w Portugalii. W 2013 r. zakończył swoją karierę i zostawił sport na ponad 2 lata. Wrócił, gdy dostał propozycję wyjechania na Majorkę z Kingą. Razem chcieliby pokazać, jak bardzo współczesny cyrk różni się od jego stereotypowego wyobrażenia oraz zainspirować młodsze pokolenia. Gonzalo jest pasjonatem piłki nożnej. W wolnych chwilach lubi robić zdjęcia

Duo Destiny - występy

Duo Destiny od początku zachwycali swoimi numerami. Pierwszym półfinale Mam Talent 2018. Dali jeden z najlepszych występów, co dało im awans do wielkiego finału. Zobaczcie najlepsze występy Kingi i Gonzalo.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze