Mały Staś odważnie do Cleo w The Voice Kids. To mogło ją urazić!

i

Autor: Natasza Młudzik / Jan Bogacz / TVP

The Voice Kids

Mały Staś odważnie do Cleo w The Voice Kids. To mogło ją urazić!

2023-04-09 7:44

Przed widzami „The Voice Kids” ostatnie już Przesłuchania w Ciemno szóstej edycji programu. W sobotni wieczór poznamy skład 18-osobowych drużyn Cleo, Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona. Jeden z nastolatków zaskoczył trenerów swoimi spostrzeżeniami na temat wyglądu Cleo. To, co powiedział, ich rozbroiło!

O ostatnie wolne miejsca w teamach trenerów walczyć będzie 12 rozśpiewanych dzieci, a wśród nich 13-letni Sylwester Czajkowski. Uczestnik z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich trenerów, prowadzących i widzów programu. Tuż po jego występie, w trakcie którego zaśpiewał przebój Krzysztofa Antkowiaka „Zakazany owoc”, Sylwester wdał się w dyskusję z trenerami, jakiej w tym programie jeszcze nie było.

ZOBACZ TAKŻE: The Voice Kids 6 - ZMIANY, ZASADY i NOWOŚCI. Więcej pieniędzy do wygrania!

Uczestnik „The Voice Kids” do Cleo: - Ekran spłaszcza pani wygląd

Cześć Sylwester, powiedz nam jak ci było na tej scenie, bo wyglądasz na niej super - zaczęła rozmowę Cleo.

Dziękuję, swobodnie. Pani też na żywo wygląda o wiele, wiele lepiej niż w telewizji - zakomunikował Sylwester Czajkowski, czym wywołał uśmiech na twarzach wszystkich zgromadzonych w studiu.

Czy ja w telewizji jestem grubsza? Co jest lepiej powiedz? - postanowiła dopytać trenerka „The Voice Kids”

Ekran spłaszcza pani wygląd - usłyszała w odpowiedzi Cleo.

Kim jest Sylwester Czajkowski?

Jest wynalazcą, bo właśnie tak mówi sam o sobie Sylwester Czajkowski. Dotychczas udało mu się skonstruować system alarmowy i czujnik dymu, bo technologia użytkowa to coś, co kręci go najbardziej. Kocha też chemię i jedną z łazienek w domu zamienił we własne laboratorium. Jego najlepszą przyjaciółką jest babcia, która rozwinęła w nim pasję do muzyki.

ZOBACZ TAKŻE: Trenerzy The Voice Kids tą decyzją wzbudzili kontrowersje. Widzowie zawiedzeni!

Sylwester Czajkowski w The Voice Kids - kiedy?

Muzyczny występ Sylwestra i pozostałych uczestników zobaczymy w sobotni wieczór o godzinie 20:00 w TVP2. Już za tydzień widzowie będą mogli obejrzeć pierwsze muzyczne Bitwy szóstej edycji „The Voice Kids”. Na pierwszy ogień pójdzie drużyna Cleo

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE