Jurorzy The Voice Kids tą decyzją wzbudzili kontrowersje. Widzowie zawiedzeni!

i

Autor: Screen z YT: Maja Golańska | "Słucham Cię W Radiu" | Występ i Opinie Trenerów | The Voice Kids Poland 6/The Best Voice Poland

The Voice Kids

Trenerzy The Voice Kids tą decyzją wzbudzili kontrowersje. Widzowie zawiedzeni!

2023-03-30 13:02

Ostatnie odcinki The Voice Kids ukazały mnóstwo utalentowanych maluchów. Choć znacznej większości udało się przejść do kolejnego etapu, niektóre osoby musiały pożegnać się z udziałem. Jedna z takowych decyzji wyjątkowo nie przypadła do gustu fanom formatu. Byli zawiedzeni tym, jak potoczył się ten werdykt!

The Voice Kids jest programem, który wzbudza ogromne emocje. Decyzje trenerów nie zawsze odpowiadają fanom formatu. Choć Dawid Kwiatkowski, Cleo, Tomson i Baron starają się przyjąć tych, w których widzą potencjał, nie wszyscy mogą się dostać do kolejnych etapów. Ze względu na to, w ostatnim odcinku Przesłuchań w ciemno odpadła 8-letnia dziewczynka, którą publiczność pokochała. Chwilę po tym, jak decyzja zapadła, wykonawca "Na zawsze" przyznał, że był to błąd. Internauci są zawiedzeni tą decyzją. Wielu z nich uważa, że show muzyczne zaczyna opierać się na nieco innych zasadach, niż w rzeczywistości powinno.

ZOBACZ TAKŻE: To najsłodsza uczestniczka The Voice Kids! Uroczym śpiewem roztopiła serca trenerów

Trenerzy śmieją się z sylwetki Dawida Kwiatkowskiego. Nie przeoczyli jego metamorfozy!

Siostry Golańskie w The Voice Kids 6

W najnowszej edycji The Voice Kids 6 wzięły udział dwie siostry. Niestety, tylko jedna z nich dostała się do dalszego etapu. 8-letnia Oliwia zaśpiewała kultowy utwór "Zuzia, lalka nieduża". Choć nie da się odmówić jej talentu, żaden z trenerów nie odwrócił swojego fotela. Tłumaczyli się, mówiąc, że potrzebuje jeszcze trochę pracy. Ostatecznie Dawid Kwiatkowski stwierdził, że ich decyzja była niemądra.

ZOBACZ TAKŻE: 11-latek z operowym głosem wielkim objawieniem 6. edycji The Voice Kids. To on wygra program?

Jesteś gotowa na scenę, po prostu jeszcze ten głosik wydaje mi się, że wymaga trochę pracy. Potrzebujesz czasu, aby tę energię przekuć w pracę - powiedziała Cleo.

Ale głupki z nas - stwierdził Dawid Kwiatkowski.

Oliwia Golańska odpadła - fani oburzeni

Fani formatu The Voice Kids nie byli zachwyceni decyzją, którą podjęli trenerzy. Uważali, że było to błędem. Według nich 8-latka zasługiwała na dalszy udział w programie, zupełnie jak jej siostra. Wielu z nich zwróciło uwagę, iż program przestaje być typowym show dla dzieci, gdyż znacznie częściej od maluchów wybiera się nastolatków, którzy mają dojrzałe głosy.

Szkoda, że siostra nie przeszła, bo była równie dobra, nawet może - biorąc pod uwagę wiek - lepsza. A może i dobrze, że nie muszą ze sobą konkurować. Natomiast przestaje mi się podobać ten format programu, że wybierają głosy dojrzałe... hello - to jest the voice kids, a nie the voice teenager

Fajnie, ale przechodzą niemal tylko starsze dzieci. Młodsza siostra ekstra śpiewała ale się nikt nie odwrócił. Rozważcie zmianę nazwy programu na The Voice Teens.

Super, szkoda tylko Oliwki 🙁 Widziałam Oliwkę w teatrze i chodząc po różnych teatrach w Polsce jest dla mnie w pierwszej trójce najlepszych dziecięcych aktorek. Gdyby mieszkała w USA to by była na Broadway'u, mam nadzieję że kiedyś będzie

Fantastyczna Maja!! ❤ Ale Oliwka też powinna przejść 🙁 Strasznie szkoda, że nikt się nie odwrócił

Sonda
Oliwka powinna przejść dalej?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE