Majówka 2021 - MEMY. Tak będzie wyglądać długi weekend?!

2021-04-30 15:34 Ewelina Kulasza
majówka 2021 - memy
Autor: screen: demotywatory.pl/5068560/Lody-na-patyku-bez-laktozy-idealne-na-majowke

Majówka to czas, na który czeka większość osób. Można wtedy odpocząć, zrelaksować się i po prostu zapomnieć o problemach dnia codziennego. W tym roku długi weekend wypada niefortunnie bo w sobotę, niedzielę i poniedziałek. Internauci jak zawsze są czujni i specjalnie na tę okazję, przygotowali zabawne memy, które pokazują realia majówki 2021. Te najśmieszniejsze znajdziecie w naszej galerii.

Majówka 2021 będzie inna z powodu pandemii, która wciąż jest obecna w naszym kraju. Wprowadzone obostrzenia pokrzyżowały plany wielu osobom, a w dodatku zapowiadająca się deszczowa pogoda, może sprawić, że majówkę spędzimy w domu z najbliższymi, grając w karty, przeglądając internet, bądź leżąc przed telewizorem. Pogoda jednak jest zmienna, więc może nas zaskoczyć słoneczkiem. Wtedy każdy może wybrać się na spacer do lasu lub na wycieczkę rowerową, czy też kajaki, które są uwielbiane przez wiele osób. Mimo sytuacji, która panuje w naszym kraju, warto myśleć pozytywnie i spędzić wolne chwile najlepiej, jak tylko można. Na poprawę humoru, wybraliśmy dla Was najlepsze memy, które krążą w sieci i które zostały stworzone przez kreatywnych internautów. Zerknijcie na nie z przymrużeniem oka, a na pewno Was rozbawią!

Majówka 2021 - najlepsze piosenki na długi weekend

Majówka 2021 - MEMY

Tegoroczna majówka choć wypada w dużej mierze w weekend i składa się na nią wiele obostrzeń, to i tak będzie sympatycznie! Specjalnie dla naszych czytelników, wybraliśmy najzabawniejsze obrazki z sieci, które zobaczycie w naszej galerii poniżej. Pękniecie ze śmiechu! Tak właśnie będzie wyglądać tegoroczna majówka?

Najnowsze