krajobraz rzepak

i

Autor: pixabay.com

Pogoda na majówkę 2021 - czy będzie ciepło?

2021-04-18 9:02

Upragniony długi weekend majowy zbliża się wielkimi krokami. Jaka pogoda będzie podczas majówki 2021? Czy zaskoczy nas temperatura? Wiele osób z niecierpliwością czeka na słoneczne dni, bezchmurne niebo i oczywiście ciepło. Czy tak będzie? Prognozę pogody na majówkę 2021 znajdziecie poniżej.

Majówka 2021 - pogoda. Czy będzie ciepło? Jaka pogoda będzie na majówkę? Takie pytania rodzą się w głowie niejednej osoby, która z niecierpliwością czeka na upragniony długi weekend. Niestety tegoroczna majówka wypada w kalendarzu dosyć słabo, ponieważ w weekend, dlatego odpoczywać będziemy mogli zaledwie 3 dni - sobotę, niedzielę i w poniedziałek. W niektórych miejscach pracy, za sobotę 1 maja, przysługuje wolny wtorek 4 maja, więc weekend wydłuży się o jeszcze jeden dzień. Najlepiej będą mieć jednak uczniowie szkół średnich, ponieważ właśnie we wtorek startują matury, dlatego oprócz maturzystów, reszta ma wolne aż do niedzieli 9 maja. Jaka będzie pogoda podczas majówki 2021? Czy zapowiada się optymistyczna aura? Mamy dla was dobre wiadomości!

W Rzeszowie zrobiło się biało. Zamiast wiosny jest zima

Majówka 2021 - prognoza pogody Polska

Prognoza pogody na majówkę 2021 jest nam znana. Pierwsze przewidywania są naprawdę obiecujące, a na niebie najprawdopodobniej pojawi się słońce i bezchmurne niebo. W sobotę 1 maja temperatury w Polsce mogą pokazać nawet do 19 stopni Celsjusza. Podobnie będzie również w niedzielę 2 maja, natomiast poniedziałek zapowiada się najchłodniejszym dniem tegorocznej majówki. Temperatura może spaść do 15-17 stopni, a na niebie pojawią się deszczowe chmury. Mówiąc krótko, tegoroczna majówka będzie raczej ciepła, lecz należy pamiętać, że długoterminowe prognozy pogody są niepewne, a w wyniku różnych zjawisk meteorologicznych, wszystko może się zmienić.

Majówka 2021 - czy będzie padać?

Czy będzie padać podczas majówki 2021? Ogólnie mówiąc miesiąc maj będzie miesiącem zdecydowanie cieplejszym od kwietnia. Mogą pojawić się opady i burze, lecz pierwsze dwa dni majówki na ten moment, zapowiadają się obiecująco. Jedynie poniedziałek 3 maja może być nieco chłodniejszy, a niektórych regionach Polski mogą pojawić się opady deszczu - między innymi w Lublinie, Warszawie, Katowicach, Olsztynie i Białymstoku.